Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Ericsson T630 - jak go pytanka.

tun 09 Cze 2006 13:47 972 6
  • #1 09 Cze 2006 13:47
    tun
    Poziom 15  

Witam
    mam pytania:
    1. jak zdjac z niego obudowe zeby moc wyczyscic ;) pod bateria odkrecilem srobki ale obudowa na wysokosci wlaczenia niechce mi zejsc a niechcial bym uszkodzic :) ??
    2. czy jak mam laptopa z irda to moge wgrac jakies rzeczy do tel czy bez kabelka sie nie obedzie? i jaki program jest dobry do wgrywania??
    pozdrawiam i dzieki z gory :)

0 6
  • Pomocny post
    #2 09 Cze 2006 14:00
    ftb
    Spec od GSM

tylnią ściankę musisz leciutko podważyć (po obu str kamery) i wysunąć do góry.Soft to poszukaj bo było już pare razy..

0
  • #3 09 Cze 2006 18:59
    tun
    Poziom 15  

ok dzieki
    a mam jeszcze takie pytanko da sie ustawic jako dzwonek to co sie nagra dyktafonem?a jesli tak to jak? ;)

0
  • Pomocny post
    #4 09 Cze 2006 19:14
    revolt
    Poziom 34  

co do obudowy to ftb nie zgodziłbym się z Tobą. należy podważyć to kółko naokoło kamery(nie opieraj niczego na aparacie bo pójdzie szybka!) co odsłoni bardziej górną klapkę. teraz trzeba troszkę do góry i zsunąć ją jak tą dolną tylko w drugą stronę

0
  • #5 09 Cze 2006 20:24
    tun
    Poziom 15  

ok dzieki :)
    a ak jest z tym dyktafonem j.w. ;D ?
    pozdrawiam

0
  • Pomocny post
    #6 10 Cze 2006 10:38
    Trabi
    Poziom 36  

ad2. Nie potrzebujesz nic do wrzucenia/zrzucenia do/z telefonu. Wystarczy SE położyć koło portu IRDa w laptopie i właczyć podczerwień w telefonie. Nie piszesz jaki masz system; w XP nic nie trzeba, w 98 - o ile dobrze pamiętam - także nie potrzeba sterów. SE działa na standardowych sterownikach systemu (to nie Nokia :D ) i jest widziany jako "zewnętrzny komputer 'T630'). Plik klikasz prawym klawiszem myszki i zaznacz "wyślij do pobliskiego komputera", w telefonie potwierdź chęć odbiory pliku. Ot wszystko. Przy wysyłaniu Z telefonu DO komputera, poprostu zaznaczy w telefonie "Wyślij/przez podczerwień" i chwilę poczekaj.

ad.dźwięk: Niestety, to co nagrasz nie podłożysz pod dzwonek telefonu.

0
  • #7 10 Cze 2006 13:01
    tun
    Poziom 15  

dzieki
    i mam kolejny problem dosc dziwny moze ktos pomoze
    jak wysylam przez irde lub bluetooth to jest ok w drugim tel lub pc mozna odebrac plik ale jak ktos sle do mnie przez jedno lub drugie urzadzenie to tel sie wylacza i wlacza ponownie i nie da sie nic przeslac (wykrywac go inni wykrywaja ale jak daja przeslij to umnie zawsze jest reset)
    co to moze byc??
    dalem nawet reset ustawien do fabrycznych i lipa :(

pozdrawiam

0