Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rage Pro Turbo AGP x2 z tunerem TV(stara karta) - brak fonii

DoctorX 10 Cze 2006 17:40 1001 3
  • #1 10 Cze 2006 17:40
    DoctorX
    Poziom 23  

Zainstalowałem stery(XP) i MMC 7.2 obraz jest,ale nie ma dźwięku tak jakby karta chodziła w systemie 5.5MHz a nie 6.5MHz czyli słychać tylko szum,kartę przywlokłem kiedyś z niemiec.Pomóżcie cóś...

0 3
  • #2 10 Cze 2006 18:11
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda

DoctorX napisał:
    Zainstalowałem stery(XP) i MMC 7.2 obraz jest,ale nie ma dźwięku tak jakby karta chodziła w systemie 5.5MHz a nie 6.5MHz czyli słychać tylko szum,kartę przywlokłem kiedyś z niemiec.Pomóżcie cóś...

Mamy zgadywać:
    - co to za karta?
    - czy jest połączone kabelkiem wyjście audio z wejściem karty dźwiękowej
    - czy nie jest wyciszone wejście liniowe karty dźwiękowej
    itp.

0
  • #3 10 Cze 2006 18:16
    ul1002

Poziom 34  

Dobrze kombinujesz, prawdopodobnie do przestrojenia na podnosną 6,5 MHz , oczywiscie podaj model i co trzeba ,ale prosto mozna sprawdzić jak podłączysz magnetowid czy tuner sat do tej karty po kablu w.cz . pozdr

0
  • #4 12 Cze 2006 12:17
    DoctorX
    Poziom 23  

mbo jak może być nie podłaczone audio liniowe jak słyszę szum fonii TV ale jak pisałem wygląda na 5,5MHz do tego nie podłączyłem się pod wyj.liniowe tylko pod wej.CD na mobo,wygląda na to że nie przeczytałeś uważnie do tego napisałem że jest to rage z wbudowanym tunerem TV więc co tu zgadywać?...ale nie o to chodzi żeby się spieraćtylko rozwiązać problem....Ponoć jest to Rage Pro Turbo AGP 2X na plecach ma tuner jak pisałem,sterowniki MMC 7.2 nie wszystkie urządzenia się wykryły bo np. w men.urządzeń mam Inne urządzenia(te ze znakiem zapytania) :
    ?Kontroler magistrali zarządzania systemem(pojawił się podczas instalacji karty)
    ?Monitor
    ?Nieznane urządzenie
    do tego system stwierdził że to nieznane urządzenie jest dobrze zainstalowane i gotowe do użycia.
    ul1002
    Nie mam kurczę taki urządzeń ;( czy można inaczej to sprawdzić bo komputer mam zabudowany w półce i do tego chodzi jako serwer więc nie wyłączam go,to nie lenistwo tylko niestety taki los.
    Oki gdzieś w archiwum znalazłem że jak nie wymienię głowicy albo nie przestroje fonii to bida,głosu nie będzie...

0