Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam strony ze zdjęciami odbiorników Sony (seria XR)

grafii1 12 Cze 2006 15:47 978 13
  • #1 12 Cze 2006 15:47
    grafii1
    Poziom 17  

Witam , czy ktoś zna stronkę ze zdjęciami (front) radyjek samochodowych chodzi mi o starsze modele z serii XR

0 13
  • #4 12 Cze 2006 20:17
    djlj24
    Spec od car audio

A to dobre - w sumie dla niektórych jest to niezły katalog a parametry z biegiem lat ciągle w górę. Jeżeli chodzi o konkretne modele to może warto napisać jakie i się coś znajdzie zawsze.

0
  • #5 13 Cze 2006 00:35
    grafii1
    Poziom 17  

Dziki za podpowiedz kalimax stronka się przyda chodziło mnie o coś podobnego na allegro też byłem ale jakość fotek jest nie najlepsza , nie wszyscy jednak chcą pomagać wolą coś powiedzieć żeby ... tylko coś powiedzieć .
    Pozdrawiam

0
  • Pomocny post
    #6 13 Cze 2006 11:51
    djlj24
    Spec od car audio

No właśnie niektórzy piszą aby coś napisać a nie podadzą konkretnego modelu - wtedy dałoby się fotkę znaleźć raczej bez problemu.

0
  • Pomocny post
    #7 13 Cze 2006 14:25
    SlaweK
    Poziom 43  

Zgadza się, znów komsumpcyjne podejście "dajcie adres stronki..." . Najpierw ktoś to musiałby zrobić a skoro nie ma to można samemu zrobić taką stronę i potem jak ktoś zapyta o nią to się poda adres...

SławeK

0
  • #8 14 Cze 2006 16:08
    grafii1
    Poziom 17  

Ps.
    Sławe przypomina naszych zawodnikó na mistrzostwach , grają nazwiska i dużo mówią ale efekty... , szukalem czegoś zdatnago bez rezultatu dlatego zapytałem.
    ...coś powiedzieś żeby ...

0
  • Pomocny post
    #9 14 Cze 2006 17:18
    SlaweK
    Poziom 43  

A może wreszcie wyjaśnisz do czego Ci to potrzebne albo jaki interes miałby ktoś żeby umieścić taką stronę. Sony już trochę radii wypuściło, Becker i Blaupunkt jako firmy z pewną charyzmą i historią doczekały się stron z historią.
    A jeśli chodzi o auta to wiele marek ma strony poświęcone modelom historycznym a z japończyków jedynie Datsun ma większe powodzenie, ktore wyrosło na historii Forda Mustanga.

SławeK

0
  • Pomocny post
    #10 14 Cze 2006 19:06
    djlj24
    Spec od car audio

Sam chętnie bym zobaczył stronę o radiach Sony, Panasonic, Pioneer itp. szczególnie o tych starszych. Wiem, że jest to kupę roboty (ale jest to wykonalne przecież sam jedną z tego typu stron mam) i na dodatek jest to bardzo niewdzięczne (zaraz się widzi własną fotkę - sprzetu, który kupiłeś, odrestaurowałeś, uruchomiłeś aby tylko wyszła ładna fotka a potem jakiś burak wrzuca sobie ją bez pozwolenia na aukcję i pisze, że jest oryginalna).
    Kiedyś proponowałem jednemu człowiekowi zrobienie strony o Alpine (oferowałem możliwość podesłania skanów, zebranych fotek itp.) i najpierw się bardzo do tego zapalił a potem olał niestety temat. Tak to już jest - wszyscy czekają na gotowe.

0
  • #11 27 Cze 2006 17:23
    grafii1
    Poziom 17  

Przepraszam że tak póżno odpowiadam , czasami klienci pytają jak dany model wygląda " przecież nie będę im rysował" i chyba łatwiej pokazać niż wytłumaczyć .
    Pozdrawiam

0
  • Pomocny post
    #12 27 Cze 2006 17:29
    SlaweK
    Poziom 43  

Wystarczy przez kilka lat śledzić aukcje na E-bay'u, Allegro i podobnych, gwarantuję że nazbiera się. Kiedyś zbierałem ciekawsze zdjęcia ale Sony mnie mniej interesował. Co prawda w większości autorzy zdjęć nie wyrażają zgody na kopiowanie ale na własny użytek i jeśli nie zdjęcie nie jest skażone jakimś napisem... W sumie za rok, dwa zapomną że je zrobili a Ty kiedyś wykorzystasz je by zrobić stronę.;)

SławeK

0
  • Pomocny post
    #13 27 Cze 2006 17:40
    djlj24
    Spec od car audio

Ja swego czasu też zgrywałem co ciekawsze fotki i nazbierało się trochę. A może kolega zrobi stronę o Sony - myślę, że wiele osób byłoby zadowolonych.

0
  • #14 18 Lip 2018 22:31
    grafii1
    Poziom 17  

Nie aktualne , poydrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów