Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przewód do kamery jaki? Czy nie będzie zakłóceń w odbiorze?

14 Cze 2006 00:04 4562 4
  • Poziom 17  
    Witam kupiłem zestaw kamer do monitoringu domu. Kable w standardzie miały po 20 metrów s-video wtyczka 6 pinów. w kablu wykożystane są 4 żyły a ja chce kupić kabel oraz wtyczki i zrobić kabel o długości 80 metrów identyczny jak te standardowe znalazłem na allegro kabel i teraz moje pytanie czy ten przewód będzie dobry do kamery czy nie będzie zakłóceń w odborze??
    http://www.allegro.pl/item108055656_przewod_instalacyjny_do_systemow_alarmowych_.html
  • Poziom 17  
    ten kabel nie , kup skrętkę komputerową temat był wielokrotnie opisywany wpisz w wyszukiwarkę
  • Poziom 17  
    tak taki ,lub mozesz zastosować najtańszy kabel satelitarny koncentryczny ale wtedy trzeba osobny kabel do zasilania i foni . ta skrętka jest na zewnatrz więc jest droga ,jak instalacja jest w środku to skrętka utp .
  • Poziom 15  
    Witam
    Na taką odległość jak 80m to zdecydowanie polecałbym jakiś kabel koncentryczny i to dobry ( niskie tłumienie i dobrze ekranowany). ja zazwyczaj stosowałem kabelek RG-6, choć jest to bardziej kabel do zastosowań w telewizji kablowej, to bardzo dobrze sprawdzał mi się również w instalacjach telewizji przemysłowej, praktycznie bez większych strat i zakłóceń "ciągnąłem" na nim nawet koło 300m. Nie jest najtańszy (ok 1.60/m) ale naprawde dobry :-).
    Pozdrawiam,
    Hubert.