Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DVD Panasonic: nie reaguje na nic

14 Cze 2006 09:33 1416 11
  • Poziom 11  
    Dostałem od kolegi dvd panasonic nie pisze jaki to typ i mam problem jak włącze go do prądu to przez chwile świeci stand by a po chwili na wyświetlaczu pojawia się napis hello i nic nie działa i na nic nie reaguje co może być przyczyną - jest uwalony
  • Poziom 28  
    Witam.W tym wypadku miernik w łapki i pomierz napięcia wyjściowe z przetwornicy a jak sądzę przy wielowtykach powninny byc podane napięcia.Podaj czy po włożeniu płyty coś się dzieje?.pozdr.
  • Poziom 24  
    a nikt nie próbował wgrywać nowego softa??? i nie udało się????
    szkoda że nie wiesz jaki to model.
  • Poziom 23  
    Cytat:
    dvd panasonic nie pisze jaki to typ

Z przodu na panelu pisze DVD...... (RV-40, S75, S27), a także z tyłu, na tabliczce.
  • Poziom 11  
    z przodu jest tylko sam napis panasonic a z tył jest coś takiego jak CC-4931 nie wiem czy to jest typ tego, w zasilaczu słychać lekki gwizd i nic nie działa jest tylko napis HELLO nie wysuwa kieszeni wogóle żadnej reakcji
  • Poziom 23  
    Cytat:
    tył jest coś takiego jak CC-4931

Panasonic nie ma takiego modelu DVD. Z takim symbolem jest tylko Cybercom.
  • Poziom 11  
    przeglądnołem go na wszystki strony i niestety jaki to jest typ nie znalazłem może to jakaś reklamówka , jest tylko sam napis PANASONIK i tyle
  • Poziom 24  
    pikol napisał:
    przeglądnołem go na wszystki strony i niestety jaki to jest typ nie znalazłem może to jakaś reklamówka , jest tylko sam napis PANASONIK i tyle

skoro jest napisane PANASONIK to na bank jest to jakaś tania podróba :P
  • Poziom 23  
    Uszkodzony może być zasilacz, jak i układy sterownia. Naprawa takiego nietypowego (podróbki) urządzenia, jest nieopłacalna. Koszt naprawy (brak serwisówek), przewyższy jego wartość.
  • Poziom 12  
    Panasonic nie wypuscil na rynek takiego urzadzenia, widac ze kolega przykleil napis Panasonic. Radze nim sobie nie zaprzatac glowy i wyrzucic starta zadna.
  • Poziom 11  
    przyklejać nie przyklejałem bo i po co tak to wyglądało orginalnie ale jak nie ma co sobie tym zaprzątać to do kosza z nim POZDRAWIAM