Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy da sie tak skonfigurowac router DSL-G604T

zwora 15 Jun 2006 17:07 1099 2
    zwora
    Level 18  
    Witam
    Czy da sie tak skonfigurowac router DSL-G604T by umozliwial dostep do internetu z pominieciem wejscia DSL. Ostatnio znalazlem sie w zasiegu sieci bezprzewodowej i zaczalem korzystac z ich uslug. Mam antene na dachu i router Air Live WLA-5000AP + switch, ktory rozdziela sygnal na 2 komputery. Treaz chcialbym na koncu jednego z kabli od switcha dac router bezprzewodowy. Tak sie sklada, ze mam w posiadaniu router DSL-G604T i jesli by sie dalo to chcialbym go wykorzystac. Polaczenie routera z komputerami z kartami wifi poszlo ok, tylko nie moge podlaczyc internetu. Wlaczylem kabel do wejscia switcha w routerze. Czy takie cos w ogole da sie zrealizowac? W instrukcji nic o tym nie ma.
    Dzieki
    tom.jak
    Level 18  
    Może być problem. Spróbował bym ustawić statyczne trasy routingu. nie pamiętam czy to daje się zrobić z panela www ale z pewnością jest to do zrobienia przy konfiguracji przez telnet.
    zwora
    Level 18  
    Dzieki tom.jak. Nie mam teraz dostepu do tego routera, bo nie jestem w domu (bede dopiero w srode) to wtedy wyprobuje, ale z instrukcji wynika, ze taka opcja jest mozliwa z interfejsu www. Tak wiec odezwe sie po srodzie. Dzieki