Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

C65 - data i czas w wiadomościach wysłanych

wwwsokol 15 Cze 2006 18:12 444 1
  • #1 15 Cze 2006 18:12
    wwwsokol
    Poziom 24  

Dostałem C65 z dość dziwną usterką: wszystko w nim działa ok a jedyny feler jest taki że po wejściu do wiadomości wysłanych wszystkie mają tą samą datę i godzinę (aktualną). Miał 25 wersję softu, wrzuciłem mu SWUP-a na 50, potem na 56 ale nic się w tym temacie nie zmieniło. Ściagnąłem ze strony producenta update też do 56 wersji i dalej to samo. Ustawienia fabryczne już nie wiem ile razy przywracałem. Zaczynam się poddawać ale może ktoś z Was mi pomoże, bo to dość dziwny przypadek, chyba że ten typ tak ma. Szczerze mówiąc trochę tych C65 mi się przez ręce przewinęło, ale nigdy nie sprawdzałem ich pod kątem daty w wiadomościach wysłanych, ale też nikt mi tego nie zgłaszał jako usterki. Czekam na podpowiedzi co z nim jeszcze mogę zrobić.

0 1
  • #2 16 Cze 2006 23:50
    wwwsokol
    Poziom 24  

Skoro nikt nie wie jak można pomóc temu Siemensowi to przynajmniej niech posiadacze takich telefonów sprawdzą czy mają podobny objaw czy to tylko ten jeden ześwirował.

Oddałem telefon właścicielowi bo nie miałem pomysłu co może mu jeszcze pomóc. Jeśli ktoś miał taki przypadek i sobie z nim poradził to niech napisze czego to była wina.

0