Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak nagrać rozmowę ze skype na telefon ?

16 Cze 2006 09:29 2360 9
 • Poziom 10  
  Cześć mam pytanie. Czy wiecie jakiego uzyć programu, jak skonfigurować wszystko i czy jest to możliwe żeby nagrywać rozmowę prowadzoną ze skypa na telefon? Czekam na odpowiedź i z góry dziękuję za posty.
 • Poziom 27  
  a moze poprostu podczas rozmowy nagrywaj na "rejestrator dźwięku" później zmień na odpowiedni format i wrzuć do telefonu:) pozdro:)
 • Poziom 10  
  Jak na grywam rejestratorem dźwięku to mogę nagrać tylko to co ja mówię przez mikrofon natomist to co mowi druga strona nie nagrywa się. W opcjach nagrywania dźwięku musi być ustawiony mikrofon bo dzwoniąc ze skypa na telefon nie byłoby mnie słychać.
 • Poziom 19  
  Możesz spróbować takiej sztuczki: podłącz na wyjście linii karty dźwiękowej rozdzielacz sygnału i podłącz słuchawki oraz kabel zarobionego z dwóch stron na małego jacka. Następnie drugą stronę kabla podłącz do wejścia linii karty dźwiękowej. Na ekranie odpal sobie regulacje głośności nagrywania i dtwarzania. w regulacjach nagrywania zaznacz wejście liniowe, a w regulacji głośności wycisz te wejście. Rejetsratorem dźwięku w windowsie powinieneś słyszeć obie strony, np. puszczając cos w winamie i mówiąc coś wszystko powinno się nagrać. Teraz test skypa. Zapamiętaj sobie co ma być włączone bo skype w momencie połączenia uaktywnia mikrofon w torze nagrywania a wycisza w torze odbiorczym, a u nas ma działać odwrotnie. Po prostu po połączeniu znowu klikasz na wejścia nagrywania i odtwarzania tak jak na początku zanim skype to zmienił. Przed chwilą to testowałem to jakoś działa. Pozdro
 • Poziom 19  
  sposób z kabelkiem podłączonym między wejście linii a wyjście sprawdziłem działa, ale trzeba pamiętać że skype troche głupieje, np. zmniejsza poziom suwakiem w panelu nagrywania na wejściu mikrofonowym a tymczasem działa tam wejśce linii jako źródło dźwięku :) Mikrofon działa ale z panelu regulacji odsłuchu. Jeśłi zrobisz tak jak poprzednio napisałem i pobawisz się poziomami na serwisie testowym echo123 to powinno być dobrze.
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  nie ma co kombinować, sprawdziłem - wma-mp3-recorder ładnie nagrywa oba strumienie: z wejścia mikrofonowego jak i ten 'wychodzący'

  Jak nagrać rozmowę ze skype na telefon ?
 • Poziom 13  
  Możesz np w JETAudio nagrać wszystko zaznaczając
  MIXAUDIO w opcjach nagrywania wtedy nagra wszystko co wychodzi z wyjścia karty