Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

California Access CA-6900

16 Cze 2006 15:59 6254 4
  • Poziom 11  
    Mam problem z tym laptopkiem. Nie moge na mu zrobic formatu dysku , nie mozna windy zladowac , bo po ok 15 min pracy sam sie wylacza.
    Podejzewam ze wylacza go wylacznik termiczny na plycie , gdyz strasznie sie grzeje, wentylator uruchomia sie od razu jak go wlacze , i po 2 min chodzi na full obrotow, po ok 15 min sam sie wylaczy. Po odczekaniu chwili , an wystygniecie, startuje , 15 min i znow sie wylacza.
    Czym moze byc ze tak sie grzeje? czy on ma 2 wentylatory? i moze jeden z nich nie dziala? Czy moze jest przetaktowany?( w biosie jest zaladowane ustawienia domyslne)
    Moze ktos z grona spotkal sie juz z takim przypadkiem? Dzieki za odp.
    Pozdrawiam Zoltar.
  • Poziom 16  
    Trzeba sprawdzić czy w radiatorze procesora nie ma "zabitego" kurzu, miałem taki przypadek - wydmuchanie go spowodowało wyłączenie wentylatora (czasami się uruchamia a laptop jest chłodny).
  • Poziom 11  
    Wszystko fajnie , dzieki za odp, ale jak go rozkrecic? Pod matryca sa srubki do ktorych zeby sie dostac trza matryce jakos sciagnac. Czy trzeba matryce odkrecac zeby sie dostac do wentylatora? jak zabrac sie za rozkrecenie tego?
    Dzieki za odp
    Pozdrawiam Zoltar
  • Poziom 25  
    "Zoltar"
    Maiłem to samo.
    Grzanie, wyłączanie się w połowie tekstu lub prostej gierki.
    No i stało się że potrzebowałem dobrać się do twardego dysku i zacząłem rozręcać. Uuuuuuuuuuu ! Ale sobie narobiłem
    Taśma matrycy do wymiany, Taśma klawiaturki też.......Taki delikanty syf, a z konektorów dobrze wyciągałem, delikatnie itd.
    Nie polecam Ci go rozbierać bo się posypie dalej.
    Podobno te laptopy C.A. to straszna tandeta i w dodatku na tragicznych elementach.
    Czy u Ciebie obudowa po 1/2 roku też popękała i poodadała farba?
    Czasami nie da się sformatować, czasami się wiesza przy starcie (od nowości)
    Raz mi w serwisie powiedzieli że to komputer w którym nie można instalować "Windowsa 98" - normalnie śmiechy i jaja.
    DVD chodzi jak chce - równierz od nowości :)
    RUSKA TRAGEDIA !!!!!! - Podobno to fakt ;)
    A dałem za nowego z vat-em ok.5000 zł - :( Dałem przysł.ciała :((
    Serwis i sprzedawca wie doskonale o ich wadach fabrycznych. I co z tego :(
    Na żadne pisma nie odpowiedają.
    OLEWKA totalna.
    O gwarancji ani rękojmi sprzedawca nawet niechce rozmawiać.
    Nawet usługi wymiany dysku nie bardzo chcieli przyjąć.
    UWAŻAJ na to ŚWIŃSTWO !!!!