Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hoover A 2852 - jak zresetować?

16 Cze 2006 22:11 6589 13
  • Specjalista AGD
    Witam szanownych kolegów.
    Dzisiaj przywieźli mi do naprawy taką właśnie pralkę a nigdy wcześniej nie miałem z nią do czynienia.
    Po załączeniu natychmiast pojawia się error i nawet nie pobiera wody.
    ;Pierwsze co przyszło mi do głowy to blokada i okazuje się że dobra.Następnie przypomniałem sobie że któryś whirpool jak ma uszkodzoną pompę też nie załączy ale pompa sprawna.
    Może miał ktoś podobny problem?
    Jak to ustroństwo zresetować?

Dziękuję wszystkim za pomoc
  • Poziom 22  
    A szczotki w silniku sprawdziłeś?.
  • Specjalista AGD
    Sprawdzałem. Pralka ma zrobione ok. 15 prań. Przyjechała z Włoch i dlatego nie mam żadnej instrukcji a na elektrodzie też nic nie ma.
    Czekam na pomoc
  • Specjalista AGD
    Dziękuję ale niestety to nie to.
    Dziwi mnie fakt że koledzy zayzayer, skryn, eeban czy PS 663S BIO nie wiedzą nic na ten temat.
    Zawsze będąc na elektrodzie uważałem ich za autorytety w branży agd.
    Pozdrawiam
  • Poziom 1  
  • Moderator Elektrotechnika
    luk_jag napisał:
    Dziękuję ale niestety to nie to.
    Dziwi mnie fakt że koledzy zayzayer, skryn, eeban czy PS 663S BIO nie wiedzą nic na ten temat.
    Zawsze będąc na elektrodzie uważałem ich za autorytety w branży agd.
    Pozdrawiam

Zapomniałeś o kol Bleble,a tak gwoli ścisłości:zajmujesz sie sprzętem agd nie od dziś i jeśli Ty nie miałeś styczności ze sprzętem Hoovera,dlaczego uważasz że inni mieli?Pamietaj,że każdy z nas(a mam nadzieję że także Ty)wypowiada się o sprzęcie z którym miał do czynienia i pisze o usterkach które usunął,po to by pomóc innym.Piszesz,że pojawia się error ale nic ponadto(jaki błąd,co sygnalizuje)Pozdrawiam.
  • Specjalista AGD
    Panowie, ja mieszkam w miasteczku gdzie jest 60 tyś ludzi i moje doświadczenie ze sprzętem niepopularnym jest napewno dużo mniejsze aniżeli serwisanta z W-awy, Łodzi czy innego dużego miasta.
    W każdym razie przepraszam jeżeli kogoś uraziłem a temat do zamknięcia

Pozdrawiam
  • Specjalista AGD
    luk_jag napisał:
    Panowie, ja mieszkam w miasteczku gdzie jest 60 tyś ludzi

A ja mieszkam w miasteczku gdzie jest 16 tys. ludzi i nie wiem nawet jak ten Hoover wygląda. Mało tego, nie wiem nawet jak jest ładowana: od przodu, od góry, od tyłu? :D
    Może się zepsuła 8=O
  • Poziom 1  
  • Specjalista AGD
    jeśli pralka jest po podrózy :!::!::!:to sprawdż wszystkie kostki połączeń+okablowanie>>>>>szczególnie jesli odrazu wyswietla error:?:

pozdrawiam eeban wywołałeś mnie do tablicy ,nie naprawiam tych sprzętów to jest tylko moja sugestia:!::!::!:
  • Poziom 31  
    luk_jag napisał:

No, nie zaglądałem tu bo ja też Hoovera widziałem tylko na wystawce w sklepie :lol: To jest rzadko spotykany sprzęt. Ale podpowiem Ci że jest podobny do Candy i tego się trzymaj ;)

PS
    Nikt nie wspomniał o układzie poboru wody :? A to też istotne. Do sprawdzenia styczniki/triaki na płytce które załączają zawory/silnik główny/pozystor blokady/pompę 8=O Plus jeszcze to co koledzy napisali wyżej.
  • Poziom 17  
    Jeśli piszesz o błedzie to podaj jaki to błąd F ... to wtedy możemy coś poradzić.
  • Specjalista AGD
    Witam ponownie.
    Usterkę usunąłem ale aż wstyd pisać.
    W tylnej częsci obudowy są wkręty które trzymają pokrywę i jakiś "geniusz" wkręcił wkręcik 6 cm który idealnie wkręcił się w wiązkę przewodów co doprowadziło do uszkodzenia się oporu w module.
    Pralka lata idealnie ale faktycznie jak koledzy wcześniej pisali jest to wynalazek.
    Pozdrawiam Wszystkich.