Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Paradox esprit 728+ programowanie

17 Cze 2006 00:57 7604 5
  • Poziom 10  
    Witam i zwracam sie z prosba o pomoc. Mam centralkę alarmową esprit 728+ pochodzącą z demnontażu podłączyłem ją w nowym lokalu i nie moge wejsc w tryb programowania. Czujki rozpoznawane sa prawidlowo wszystkie strefy dozorowe rowniez dzialaja, jedyny blad jaki wyswietla klawiatura to blad zegara centrali jednakze nie moge wejsc w tryb programowania centrali. Czy ktos ma jakis pomysl jak moglbym ustawic ten zegar.
  • OptexOptex
  • Poziom 22  
    Hmm... w sumie wystarczy zajrzeć do instrukcji użytkownika...
    [ENTER] {kod głównego użytkownika} [MEM] {dwie cyfry godziny} {dwie cyfry minut} [ENTER]
  • OptexOptex
  • Poziom 15  
    Witam
    Jeśli centralka była używana, to żeby wejść w tryb programowania musisz znać poprzedni kod instalatora, bez tego nie dasz rady. Mozesz spróbować zresetować centralkę, powracając do ustawień fabrycznych, w tym również do
    fabrycznego kodu instalatora, który znajdziesz w instrukcji, z tym, że taki reset w tej centralce jest możliwy jedynie wtedy, jeśli poprzedni instalator nie
    włączył opcji blokady resetu, bo po włączeniu tej opcji reset jest niemożliwy i jedynym wyjściem jest ponowne wgranie softu w procesorze.
    Pozdrawiam,
    Hubert.
  • Poziom 10  
    a skąd wziąsć oryginalny wsad do tego procesora w tym który mam obecnie jest wersja 3.20 widziałem że są też te centralki z wersją 3.10 czy nie ma różnicy którą wgrać. Mógłby ktoś podesłać taki wsad jeżeliposiada. Z góry dzięki.
  • Poziom 28  
    zegar można ustawić z poziomu użytkownika kod instalatora nie jest do tego potrzebny kod instalatora można również odczytać przy pomocy programu "ESPLOAD" program możesz sciągnąc z tego linku http://www.omc.com.pl/ zakładka pliki
  • Poziom 15  
    Żeby zaprogramowac procesor musiałbyś mieć programator do takiego procesora, o ile pamiętam to jest jakiś z serii PIC 16.... (ale mogę się mylić) :-). Kiedyś miałem podobną zagrychę :-) co prawda jakimś cudem :-) udało mi sie w końcu "odkryć" kod instalatora bo był jakiś prosty typu 1111 czy coś w tym stylu :-), ale zanim do tego doszedłem też chciałem zaaplikować nowy wsad, ale nigdzie go nie znalazłem, za to dowiedziałem się, że można to zrobić w PARADOXIE, o ile pamiętam kosz koło 70 zł, najlepiej zadzwoń do nich i się dowiedz jak to teraz wygląda.