Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes A-klasa 2004r. - problem z podłączeniem autoalarmu

pkhenr 17 Cze 2006 10:32 1730 6
  • #1 17 Cze 2006 10:32
    pkhenr
    Poziom 32  

pytanko do wprawionych w inst.autoalarmów---jaki jest problem z zamontowniem do A-klasy 2004r. słyszałem opinie że autko drze sie o wszystko co się mu podłączy,...... może coś pod oryginalny klucz a zasilić prosto z aku

Dodano po 12 [minuty]:

a może nie pasuje mu tylko to co się odetnie

0 6
  • #3 19 Cze 2006 21:04
    pkhenr
    Poziom 32  

w międzyczasie dowiedziałem się że głównie buntuje się o odcięcia - odcinałeś rozrusznik ? bo znam przypadek że było trzeba spowrotem podłączyc bo po jakimś czasie dawał błędy

Dzięki za odzew

0
  • #4 20 Cze 2006 08:56
    norbert.s.

VIP Zasłużony dla elektroda

wiesz co,ten różowo-czerwony to był plus po stacyjce,ale po jego odcięciu rozrusznik też nie kręcił i na pewno nie było żadnego błędu bo zakładałem to immo ponad pół roku temu i pewnie byłoby jakieś halo w wypadku błędów.

Dodano po 3 [minuty]:

a z tym zdejmowaniem licznika to może być prawda,bo najpierw chciałem się dobrać do tego auta tradycyjnie od strony kierowcy,odkręciłem ze sto śrubek a plastiki siedzą dalej i zero dostępu do wiązek,w końcu dobrałem się od strony pasażera[tak robię starszy model] i pomogło,jeżeli masz jeszcze czas do jutra,to mogę dzisiaj podpytać kumpla który robił trochę tych autek dla serwisu,pewnie ma jakieś myki,które mogą ci pomóc.

0
  • #5 20 Cze 2006 11:05
    pkhenr
    Poziom 32  

jeszcze jedna rzecz -podobno wszystko można znaleźć w prawym i lewym boczku

0
  • #7 22 Cze 2006 08:01
    pkhenr
    Poziom 32  

dzięki za pomoc

0
  Szukaj w 5mln produktów