Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Egzamin zawodowy praktyczny 2006

lipek86 17 Jun 2006 12:59 8891 9
    lipek86
    Level 21  
    Czy ktoś ma jakieś przykładowe zadania (tylko nie z infomatora) na ezgamin zawodowy dla technika elektronika? Jeśli by ktoś coś miał to proszę umieśćić. Z góry dzięki!
    lipek86
    Level 21  
    Na CKE jest tylko informator, a w nim w sumie 23 przykładowe zadania teoretyczne (w rzeczywistości jest ich 70), oraz przykład zadania praktycznego wraz z rozwiązaniem. Co do tego zadania praktycznego w informatorze to jest ono dostosowane do egzaminu praktycznego, praktycznego :), a wiemy, że w tym roku cześć praktyczna będzie się odbywać w sposób bardziej teoretyczny, dlatego lepiej zapoznać się zadaniem praktycznym z tej strony http://www.cke.edu.pl/index.php?option=content&task=view&id=302&Itemid=170

Co do stronki http://www.elektrykzyrardow.republika.pl/ to widzę tam praktycznie to samo co jest na CKE, jeśli mnie oko myli , to niech mnie ktoś poprawi ;)
    Pisząc o przykładowych zadaniach w pierwszym poście miałem na myśli część teoretyczną, bo w informatorze przykładów troszku mało, a zdało by się poćwiczyć. Tak więc jeśli ktoś ma jakieś testy itp., to bardzo proszę wrzucać.
    lipek86
    Level 21  
    Było pytanie o pytania, to teraz czas na pytanie o odpowiedzi :) Jeśli ktoś by miał namiary na prawidłowe odpowiedzi do egzaminu na technika elektronika to proszę tu wstawić namiary. Przed chwilą szukałem na CKE i OKE ale nie mogłem znaleźć, być może będą później, dlatego jak ktoś coś znajdzie to to proponuje dać tutaj link itp.

W załączniku zeskanowane treści zadań. Z tego co mi wiadomo wyniki egzaminu mają ukazać się pod koniec sierpnia. Co do prawidłowych odpowiedzi CKE jak i OKE jakoś nie spieszą z ich podaniem. Dlatego jeśli ktoś jest pewny odpowiedzi na jakieś pytanie to może ją tu napisać. Jeśli widzicie jakieś błędy to piszcie na PW, żeby nie robić tu bałaganu, a ja poprawię.

Moje typy:
    CZĘŚC I
    1. C 11. D 21. D 31. A 41. A
    2. A 12. B 22. C 32. D 42. ?
    3. B 13. C 23. A 33. D 43. C
    4. A 14. A 24. B 34. B 44. B
    5. C 15. C 25. B 35. A 45. C
    6. C 16. C 26. ? 36. B 46. C
    7. B 17. A 27. D 37. ? 47. C
    8. C 18. B 28. ? 38. B 48. C
    9. ? 19. C 29. C 39. D 49. C
    10. B 20. A 30. B 40. B 50. B
    CZĘŚC II
    51. D 61. D
    52. C 62. B
    53. A 63. C
    54. D 64. A
    55. C 65. A
    56. B 66. C
    57. A 67. C
    58. B 68. C
    59. B 69. C
    60. B 70. D
  • Helpful post
    Riv86
    Level 1  
    Oj, łatwo nie było, zobaczymy jak wyniki.
  • Helpful post
    bojj
    Level 12  
    Pozwolicie że dołącze swoje wyniki.

Odwołam się do @lipek86 żeby dwa razy nie pisać (moje odowiedzi w wiekszości są takie same jak @lipek86, więc wymienie tylko te które się różnią)
    Zad.8 > B
    Zad.9 > D
    Zad.16 > B - strzał
    Zad.26 > D
    Zad.28 > C
    Zad.30 > A
    Zad.35 > B
    Zad.37 > A - strzał
    Zad.41 > A
    Zad.46 > D

To są moje wyniki które rużnią sie od @lipek86

Puźniej dopisze moje odpowiedzi z części II

Pozdrawiam
  • Helpful post
    KJ
    Level 31  
    Moim skromnym zdaniem egzamin technika elektronika był nakierowany na tych którzy mają o temacie pojęcie a nie ludzi wkuwających na pamięć regułki i dostających piątki na sprawdzianach oraz pałki na pracowniach bo nie wiedzą jak wygląda tranzystor. Jak dla mnie poziom trudności był normalno/średni :D ale wydaje mi się że dla osoby która potrafi zakuć regułkę zdać i zapomnieć test był trudny i to bardzo. Część druga testu nie wymaga komentarza. Niemniej jednak uważam że test zamiast dyplomówki to paranoja najlepszym wyjściem było by dać uczniom wybór praca dyplomowa albo test.
    lipek86
    Level 21  
    WARRIOR wrote:
    A tu pisze co innego
    http://cke.edu.pl/index.php?option=content&task=view&id=362&Itemid=2

Centralna Komisja Egzaminacyjna nie publikując arkuszy, podjęła decyzję o udostępnieniu absolwentom kluczy wyboru poprawnych odpowiedzi. Klucze te będą umieszczone na stronie CKE w dniu 21 czerwca br. o godzinie 15-tej.

Patrzyłem wcześniej, myślałem, że będzie podobnie jak za maturami i że odpowiedzi będą tego samego dnia, ale ważne że wogóle będą :) Dlatego chyba można zamknąć już ten topic, co też robię ;)