Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

outlook zgłupiał, pomocy!! bład autoryzacji

17 Cze 2006 22:22 5591 19
  • Poziom 10  
    witam

outlook 6.0 chodzil przez jakies 3h i mu odbilo- wyskoczyl komunikat:

Wystąpił problem przy logowaniu się do Twojego serwera pocztowego. Twoje hasło zostało odrzucone. Konto: 'pop3.wp.pl', Serwer: 'pop3.wp.pl', Protokół: POP3, Odpowiedź serwera: '-ERR Błąd autoryzacji. Authorization failed.', Port: 110, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd serwera: 0x800CCC90, Numer błędu: 0x800CCC92

nie wiem co jest bo nie zmieniałam hasła , czytałam tylko grupy dyskusyjne:/ pomocy!!! zalezy mi na tym koncie bo mam go od poczatku mojej przygody z netem .
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 24  
    Spróbuj się zalogować przez www, będzie wiadomo, gdzie leży błąd...
  • Poziom 10  
    nie moge sie zalogowac przez www, jak sie loguje to pisze mi ze mam zle haslo ,ale ja nie zmienialam hasla... czy to cos od wp? (bo tam mam konto) czy to outlook?
    ahhh i jeszcze jedno - jak klikam " zapomnialesm hasla" i wszystko wypelaniam to tez nic.... ale nie wiem czy poprawnie wypelniam dlatego ze ja nie pamietam co tam powpisywalam... czy swoja czy inna date urodzenia ...ehhh nie mam pojecia czy to co\s przez wp.pl czy to outlook cos poprzestawial....

pomocy:(
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Miałem kiedyś podobny problem, Nie dało rady zalogować sie ani przez outlooka, ani przez WWW. Nie wiem czy ktoś podmienił wtedy hasło czy nie, ale miałem hasło na 20 znaków :) Problem wystąpił na skrzynce interii. Zadzwoniłem do obsługi i przedstawiłem problem, że nie mogę się zalogować. Pan zadał parę pytań, między innymi czy przypominam sobie stare hasło :) zmienił moje hasło na jakieś badziewne, a potem już ja sobie zmieniłem na moje nowe. Więc zadzwoń do obsługi i na pewno coś zdziałasz :)
  • Poziom 10  
    wczoraj wyslalam maila do administratora ,ale jeszcze nie odpisal, a tel do wp nigdzie nie widze, wiec pozostaje mi czekac....

Dodano po 8 [minuty]:

wlasnie sobie weszlam w : narzedzia- konta- wlasciwosci-serwery-haslo i sa kropeczki ,ktore je zakrywaja. Policzylam kropeczki i jest ich tyle samo co w moim hasle, wiec juz sama nie wiem... ale jeden ktos zna moje haslo a teraz z nim dobrze nie zyje wiec moze to on zamienil tak zebym sie nie zorientowala? a moze macie jakis program do odczytywania hasla z kropkami? cze Revelation tez odkrywa kropki? czy tylko gwiazdki?
  • Spec od komputerów
    Revelation bez problemu "odczyta" hasło z Outlooka (gwiazdek, kropek nie ma znaczenia).

sdaska napisał:
    ale jeden ktos zna moje haslo a teraz z nim dobrze nie zyje wiec moze to on zamienil tak zebym sie nie zorientowala?

Po co podajesz komuś hasło do swojej poczty ??!!
    Jak jeszcze z nim "dobrze" żyjesz spytaj czy je zmienił czy nie ...

Może jeszcze podasz PIN do karty bankomatowej i hasło do konta ?!
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    sdska napisał:
    wlasnie sobie weszlam w : narzedzia- konta- wlasciwosci-serwery-haslo i sa kropeczki ,ktore je zakrywaja. Policzylam kropeczki i jest ich tyle samo co w moim hasle, wiec juz sama nie wiem... ale jeden ktos zna moje haslo a teraz z nim dobrze nie zyje wiec moze to on zamienil tak zebym sie nie zorientowala? a moze macie jakis program do odczytywania hasla z kropkami? cze Revelation tez odkrywa kropki? czy tylko gwiazdki?

zainstaluj sobie program TCP spy. Włącz go, daj start on wtedy będzie szpiegował wszystkie otwierane sockety na komputerze. Włącz outlooka, outlook będzie wysyłał hasło i w tcp spy powinno się pojawić "user twoja_nazwa_usera" i zaraz po tym "pass haslo"<- to będzie to hasło wysyłane przez outlooka, które jest ustawione w programie.
  • Poziom 10  
    zainstalowalam TCP spy i rzeczywiscie odczytal moje haslo(dzieki) ale haslo jest takie jak przedtem czyli niez zmienione ..... wiec nikt w to nie ingerowal... tylko co teraz?
  • Spec od komputerów
    sdska napisał:
    zainstalowalam TCP spy i rzeczywiscie odczytal moje haslo(dzieki) ale haslo jest takie jak przedtem czyli niez zmienione ..... wiec nikt w to nie ingerowal... tylko co teraz?

To jest hasło przechowywane na komputerze !
    Sprawdziłaś czy "dobry znajomy" nie zmienił hasła na serwerze www ?
    Notabene od tego powinnaś zacząć ...

Być może jest to chwilowy problem poczty na wp (nie mam tam konta więc nie sprawdzę), kontaktowałaś się z pomocą techniczną wp ?
  • Poziom 10  
    jak moge to sprawdzic?
  • Spec od komputerów
    Spytać znajomego ...
  • Poziom 24  
    Albo ktoś się do Ciebie włamał na skrzynkę i zmienił hasło, albo jest to jakiś błąd serwera pocztowego (skłaniałbym się raczej do tej pierwszej hipotezy). Tak czy siak musisz poczekać na odpowiedz od administratora, zobaczysz co Oni Ci powiedzą...
  • Poziom 10  
    paweliw.... nie wydaje mi sie zeby on mi zaszkodzil, ale nigdy nic nie wiadomo, dlatego o tym wspomnialam... prosze powiedz jak to sprawdzic.
    Dziekuje z gory :)

Dodano po 4 [minuty]:

Oman, no juz czekam troche i nic 2 maila dzisiaj wysalam....ale chyba nie mam innego wyjscia
  • Spec od komputerów
    sdska :arrow:

Nie żartuj sobie z nas.
    Podaliśmy Ci wiele rzeczy do wykonania ...
    Do znajomego masz chyba kontakt, na stronie wp jest link do kontaktu w razie problemów http://profil.wp.pl/login.html?url=http%3A%2F%2Fpoczta.wp.pl%2Findex.html%3Frfbawp%3D1150637625.847%26flg%3D1&serwis=nowa_poczta_wp itp. itd.

Zacznij sprawdzać co Ci polecamy, bo nikt z nas tego za Ciebie nie zrobi, to Twoje konto i Ty powinnaś znać wszelkie dane gdy konto rejestrowałaś.
  • Poziom 18  
    paweliw napisał:

Być może jest to chwilowy problem poczty na wp (nie mam tam konta więc nie sprawdzę), kontaktowałaś się z pomocą techniczną wp ?

To może być problem z serwerem wp, ja też mam czasem taki problem z takim błędem, ale po jakimś czasie wszystko działa. tylko skoro przez www też nie da rady zalogować, to znaczy że raczej hasło jest zmienione. Ale na poczcie istnieje taie coś jak odzyskiwanie hasła, serwer zadaje ci pytanie, które ustaliłeś przy zakładaniu konta i musisz na nie odpowiedzieć, chociaż jak sie skrzynkę zakładało dawno to można nie paimętać;].

A co do podawania haseł do poczty, to jest to kwestia zaufania. Ja znam hasło do kolego skrzynki a także do allegro, bo kiedyś potrzebowałem skorzystać i nigdy nie nadużyłem tej wiedzy. Ale wiadomo, że różnie w życiu bywa, więc lepiej nie rozpowiadać na lewo i prawo haseł dostępu. To taka mała moja refleksja:).
  • Poziom 10  
    Paweliw ja sobie z nikogo nie zartuje, sprawdzilam wszytsko co mi poleciliscie. Nie pamietam co tam wpisallam bo to bylo X lat temu... zreszta... jak ktos zmienil haslo dlaczego dla zabawy mial nie zmieniac np. daty urodzenia?
    a ten link znam :/

Dodano po 2 [minuty]:

Wicked - napislalm 2 maila do pomocy technicznej ale pozostały bez odpowiedzi...
  • Poziom 24  
    Trudno, żeby odpowiadali w niedzielę i 15 minut po twoim zapytaniu, musisz się uzbroić w cierpliwość, przygotuj się na to, ze dopowiedz dostaniesz za 3 dni. Poza tym użyj przypomnienia hasła, może jednak uda Ci się odzyskać, przypomnisz sobie co wpisywałeś przy rejestracji itd.
    Narazie uważam, że nie ma sensu Ciągnąć tego tematu dalej, bo wszystko zostału już powiedziane.
  • Poziom 10  
    OMAN ja pislalam wczoraj , wiec nie 15min po moim zapytaniu... ale spoko, poczekam na ich odzew i sie odezwe jak mi cos odpisza.

Dodano po 1 [minuty]:

Cytat:
    Poza tym użyj przypomnienia hasła, może jednak uda Ci się odzyskać, przypomnisz sobie co wpisywałeś przy rejestracji itd.

wszytsko jest zmienione bo pytanie ktore mi wyskakuje sie nie zgadza. Pamietam ze wybralam pyt" co masz za oknem" a przy probie odzyskania hasla wyskakuje pyt zupelnie inne... oki juz sie nie odzywam
  • Poziom 10  
    No i sprawa sfinalizowana.... Najpierw admin napisał ze mam za mało danych ,ale jakoś mi uwierzył i mam hasło. Uhhhhhh ale ulga :) Pozdrawiam wszystkich którzy pomocy udzielili i tych którzy mi dogryzali- ale mieli racje :P .