Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radioodtwarzacz Mitsubishi PH-1000W

marucha79 19 Jun 2006 09:13 1848 2
 • #1
  marucha79
  Level 14  
  Witam
  mam bardzo lamerski problem, zgubiłem panel od radia jak w temacie, co gorsza od cudzego samochodu. Radyjko jest w Mitsubishi Carisma '99. Z tego co widziałem trafienie panela na aukcjach internetowych graniczy z cudem, więc nie mam większych złudzeń. Niemniej mam pytanie do szanownych fachowców czy nie orientujecie się gdzie mógłbym o taki panel rozpytywać, ewentualnie może sami z racji pracy w serwisach jesteście w posiadaniu takowego zbędnego. Pytanie nr 2, czy w miejsce tego radyjka dałoby sie wrzucić jakiś inny model (czy koniecznie mitsubishi, czy bez większego znaczenia?), tak aby współgrało z wyświetlaczem zewnętrznym? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
  Pozdrawiam
  Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
 • #2
  djlj24
  Car audio specialist
  Jak zgubiłeś panel to trafisz go niedługo na aukcjach internetowych. A inne radio nie obsłuży komputera pokładowego - będzie brakować klawisza DISP.
 • #3
  marucha79
  Level 14  
  No to mnie pocieszyłeś... Czekam jeszcze na odpowiedź z serwisu Mitsubishi, ale uprzedzili mnie że z takimi antykami to może być problem (pomijając taki "drobiazg" jak cena).

  Dodano po 1 [godziny] 33 [minuty]:

  Gdyby ktoś miał podobny problem podaję ceny zasłyszane w serwisie 428 zł nówka i 200 zł używka. Wygląda na to, że trzeba zacząć ciułać.
  Dzięki za zainteresowanie.