Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KX-t3710H dziwny objaw?????!!!

13 Cze 2003 01:37 1638 9
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    Informacja o dzwonieniu w przypadku gdy słuchawka leży na bazie przechodzi chyba (nie wiem tego napewno, ale tak to sobie wyobrażam) przez środkowy styk aparatu. Może coś z nim nie tak ?
  • Poziom 17  
    Witam!!!
    Sprawdz buzera w bazie.Moze jak sluchawka jest odlozona to baza powinna dzwonic???Nie znam tego modelu dlatego tak tylko spekuluje.Jezeli ma glosnik to sprawdz wszystkie elementy na drodze od procesora od nozki bell.
    Pozdrawiam.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    w tym fonie słuchawka dzwoni tylko kiedy jest zdięta. - tak jak pisze felu - zdaje sie że tam jest w bazie głośnik - zacznij od tego.

Czy baza dzwoni kiedykolwiek ??
  • Pomocny dla użytkowników
    Często spotykałem się z aparatami bezprzewodowymi, w których słuchawka poza bazą dzwoni, a gdy leży na bazie to jedynie baza dzwoni. Po co dublować dzwonki? W Twoim przypadku wszystko wskazuje na buzzer w bazie lub coś w pobliżu. Nie wiem czy ta baza w ogóle powinna dzwonić, bo np. baza 3720 nie dzwoni lecz słuchawka położona na niej powinna dzwonić.
  • Poziom 21  
    Przed chwilą sprawdziłem w modelu KX-T4310 (z sekretarką i intercomem). Dzwoni tylko słuchawka (bez względu czy słuchawka jest na bazie czy obok).
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 18  
    Witam , widzę że naprawiany telefon ten sam , więc proszę o pomoc . Poza ładowaniem jest całkowicie sprawny , u mnie ten telefon cały czas ładuje słuchawkę i pali IN USE/CHARGE . Pytanie : czy w tym modelu po naładowaniu słuchawki powinien zadziałać układ automatycznego ładowania który powinien wyłączyć ładowanie ? ; napięcie ładowanie słuchawki na bazie to 4.27 V , po zdjęciu z bazy 4.08 V . Bardzo proszę o pomoc .
    Pozdrawiam .
  • Poziom 18  
    Witam , dziękuję za odpowiedź , naprawiony aparat oddałem klientowi jako sprawny .
    Pozdrawiam .