Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak dorobic automatyczne otwieranie szyberdachu w Astrze F ?

konyo232 19 Cze 2006 17:15 773 5
  • #1 19 Cze 2006 17:15
    konyo232
    Poziom 2  

Witam!
    Mam szyberek elektryczny w swojej Astrze F. Jest on uchylany jak i otwierany z tym,z gdy chce go otworzyc na cala szerokosc musze trzymac przycisk tak dlugo az sie otworzy caly,co jest niewygodne podczas jazdy.Chcialbym to zmienic zeby otwieral sie sam po nacisnieciu przycisku na dluzej jak to jest przy szybach elektrycznych albo dorobic inny przycisk,ktory bedzie odpowiadal tylko za jego otwieranie/zamykanie do konca.
    Jesli ktos moglby pomoc bede wdzieczny.Pozdrawiam
    Szymon

0 5
  • #2 19 Cze 2006 18:12
    mickemaster
    Poziom 27  

zał€ż zwykły przełącznik dźwigienkowy, w jednej pozycji bedzie otwierał a w drugiej zamykał dach,
    pozdrawiam

0
  • #3 19 Cze 2006 21:01
    mateo027
    Poziom 25  

Pewnie koledze chodzilo o inne wyjscie... najlepiej wykorzystac przeciazeniowke z domykania szyb.

0
  • #4 19 Cze 2006 22:12
    konyo232
    Poziom 2  

Mi chodzi o wykorzystanie przekaznika,ktory moze podtrzymywac napiecie przez czas otwierania sie szyberdachu zebym nie musial trzymac przycisku tylko nacisnal go raz i to wymusiloby dzialanie silniczka do chwili calkiwitego otwarcia. Wiem,ze mozna to wlasnie zrobic poprzez przekaznik tylko nie wiem dokladnie jak :?:

0
  • #5 19 Cze 2006 23:42
    mateo027
    Poziom 25  

Niestety tylko przeciazeniowka. Podtrzymanie zwykle mozesz zrobic,ale pod odsunieciu do konca nadal bedzie zalaczone napiecie,a sam wiesz,ze to niekoniecznie dobra opcja...

0
  • #6 20 Cze 2006 08:15
    konyo232
    Poziom 2  

No wlasnie mysle,ze daloby sie to zrobic bo ten silniczek ma uklad,ktory do czasu trzyma napiecie i pomimo ze szyberdach odsunie sie do konca i my trzymamy dalej przycisk on juz nie rusza.

1
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo