Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

prblem z odblokowaniem radia firmy volkswagen

sheep 20 Cze 2006 07:43 2331 3
  • #1 20 Cze 2006 07:43
    sheep
    Poziom 2  

mam problem z odblokowaniem radia w samochodzie poniewaz odłaczylam akumulator i radio mi sie zablokowało. na wyswietlczu widniał napis SAFE wiem co mam wcisnac zeby tek kod wpisac i wiem jak go wpisac, wiec zrobilam to co potrafilan i próbowałam czyms zatwierdzic ale nie dałam rady i teraz pisze SAFE 2 i nic sie nie chce wpisac. w tym radiu sa nastepujace guziki TS TP AS FM ni i liczby wiem jak zatwierdzic tek kod błagam o pomoc!!

Dodano po 48 [sekundy]:

dodam jeszcze ze te radio jest w citroenie berlingo z 1997

0 3
  • #2 20 Cze 2006 08:45
    SlaweK
    Poziom 43  

Zatwierdziłaś kod prawidłowo skoro masz SAFE 2 i to znaczy że kod masz zły. A swoją drogą radio od VW w CItroenie to niezbyt bezpieczne połączenie, niech przy okazji naprawdę mądry fachowiec od kodów sprawdzi podłączenia bo to że kostki padsują nie znaczy że można to bezkarnie podłączać.

SławeK

0
  • #3 20 Cze 2006 09:33
    sheep
    Poziom 2  

nie wiem j ataki samochod kupilam i tak było wiec nie wiem o co w tym chodzi ale dzikei za info.

jak nie oda mi sie go dobrze odblokowac to wyrzuce te radio na złom i se kupie nowe fajniejsze ;p

0
  • #4 20 Cze 2006 14:50
    SlaweK
    Poziom 43  

Z takim podejściem do tematu to wyrzuć od razu i udaj się do serwisu Citroena po radio jakie zaleca producent do tego auta bo w instrukcji obsługi samochodu masz niemal napewno napisane że nie wolno montować innych radii niż fabryczne. A jeśli już się to robi to należy się na tym znać i pytając należy podać podstawowe informacje (nazwa, model) o sprzęcie o który się pyta. Myślę jednak że będziesz musiała poszukać fachowca który to sprawdzi w aucie i ewentualnie odczyta prawidłowy kod pokazując Ci jak go wpisać.

SławeK

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo