Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana płyty ceramicznej ?

maciekbo 21 Cze 2006 08:22 6066 5
  • #1 21 Cze 2006 08:22
    maciekbo
    Poziom 2  

Posiadam kuchnie firmy AEG , blat ceramiczny pękł i tego modelu juz nie dostanę.Mam pytanie czy do sterownika który jest w piekarniku mogę podłaczyć inną płytę, czy to juz szmelc i trzeba kupować całość. Może ktoś miał podobną sytuację? Jesli mozna to na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie nowej.

1 5
  • #2 21 Cze 2006 09:53
    dedopl
    Poziom 26  

NIe wiem jak z twoim modelem.
    ale ja miałem Mastercooka spadł mi na płytę grzejną dzbanek z okapu, płyta oczywiście popękała :)
    jak dzwoniłem po serwisach to za sama płytę grzejna krzyczeli 70% nowej kuchenki wiec, stwierdziłem ze bardziej opłaca sie dołożyć niewiele a kupić nową, a starą zostawiłem na części.

2
  • #3 21 Cze 2006 22:01
    skryn
    Admin grupy AGD

maciekbo napisał:
    Posiadam kuchnie firmy AEG , blat ceramiczny pękł i tego modelu juz nie dostanę.Mam pytanie czy do sterownika który jest w piekarniku mogę podłaczyć inną płytę

Pewnie, że możesz, tylko musi być tak samo sterowana.

maciekbo napisał:
    Jesli mozna to na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie nowej.

Na szczęście, co by garnki (albo inne okoliczności) nie stłukły nowej płyty...:D

1
  • #4 21 Cze 2006 23:08
    eeban
    Specjalista AGD

można kupic starą płyte aby pasował wymiar i przełożyc wnetrzności>>one chyba są całe:D:D:D

1
  • #5 21 Cze 2006 23:19
    rychomuch
    Poziom 29  

Witam.
    Przejedź się na giełdę tam pewnie dobierzesz płytę.

0
  • #6 22 Cze 2006 00:33
    maciekbo
    Poziom 2  

wielkie dzięki teraz trochę mi lepięj ze 1000zł jest szansa zostawić w kieszeni

1
  Szukaj w 5mln produktów