Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Compaq Contura 410CX a HDD

23 Cze 2006 23:07 927 4
  • Poziom 18  
    Witam
    kupiłem na Allegro taki laptop ale nie posiadal dysku HDD sprzedający zapewnia mnie że on ma wbudowana przelotke ale ja kupilem juz dwa dyski 2,5 cala i wtyk nie pasuje do gniazda gdzie leży problem ? i drugie moje pytanie może ktoś mi podpowie gdzie znajde istrukcje do niego na jakiej stronie? bo niewiem jak wejść do biosu gdzie jest reset jego i czy można go rozbudować chodz trochę bo procesor ma 50Mhz i ramu ma 8Mb jaki mogę dysk największy założyć bo te co mam to jeden jest 300Mb i 200Mb bardzo proszę o pomoć i z góry serdecznie dziękuje
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Cytat:
    bo niewiem jak wejść do biosu...

Sprawdz:

Del
    Esc
    F1
    F2
    F10
    Ins
    Ctrl-Alt-Enter
    Ctrl-Alt-?
    Ctrl-Alt-Esc
    Ctrl-Alt-S
    Ctrl-Alt-Ins

Czasami potrzebna jest odpowiednia dyskietka z setupem, ktora dostepna jest na stronie producenta.

Jesli chodzi o manual poszukaj na www.compaq.com
  • Poziom 18  
    Witam
    Dziękuje bardzo mat_ed za pomoc sciągnołem z tej stronki manual ale dalej nie wiem co z tym dyskiem i jak go podłączyć w tej instrukcji jakoś nie mogę znależć podłączenia dysku czy jest ktoś w stanie mi coś podpowiedzieć lub doradzić powtórnie proszę o pomoc i Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Dysk na 100% nie wymaga użycia przelotki (jest ona wlutowana w płytę). Jesli mozna to zamiesc fotke złącza to powiem Ci czy jest wszystko ok
  • Poziom 18  
    Dziękuje wszystkim problem rozwiazany dyski które kupilem poprostu były za grube i nie pasowaly do wtyku, zakup innego dysku załatwil sprawe zamykam temat