Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Radio z g這snikami w motorze!!jakis pomys造..?

kinxsize 24 Cze 2006 10:41 3273 5
  • #1 24 Cze 2006 10:41
    kinxsize
    Poziom 11  

Hej mam pytanko mam motorek 12v zasilanie chcialbym sobie w豉snorecznie zamontowac tam radio fm i dwa g這sniki zeby podczas jazdy mi gra這.
    Zastanawiam sie czego u篡? znacie jakies ma貫 radia z wbudowanym wzmacniaczem? Bo radio samochodowe odpada za du瞠 jest ,niewiem czego u篡 , co bedzie lepsze mo瞠 ktos ma pomys..prosze piszcie!

0 5
  • #2 24 Cze 2006 11:00
    rafa 29
    Poziom 12  

zalezy jakie radio chcesz
    miec czy same radio czy z kaseta czy z cd
    ?
    i oto jest pytanie

0
  • #3 24 Cze 2006 11:57
    kostek6
    Poziom 17  

ja mam skuter i dwa g這郾iki a s逝cham muzy z mp3
    wzmak jest c趾iem dobry wi璚 jest +

0
  • #4 24 Cze 2006 13:18
    Ixioras
    Poziom 10  

o ile sie orientuje to na skuterach jezdzi sie w kasku jak zamontujesz glosniki na zewnatrz to szum wiatru isilnika skutecznie to zagluszy mysle ze jedyne rozwiazanie to sluchawki i jakies mini radyjko pozdro.

0
  • #5 26 Cze 2006 01:40
    SlaweK
    Poziom 43  

Widzialem radia samochodowe budowane specjalnie (fabrycznie) to motocykli i fabryczne g這郾iki z ty逝 lub z przodu ale w du篡m motocyklu a nie w skuterze. Koledzy dobrze radz. Dobrze 瞠 tuby ze wzmacniaczem nie chce do tego "odkurzacza" zamontowa, mieliby鄉y niez貫go kata na drodze.

S豉weK

0
  • #6 26 Cze 2006 04:17
    manujlo
    Poziom 13  

moj kolega sobie zainstalowal wzmacniacz (jakis kit) 25 wat + glosnik maly pod siedzniem i jak jedzie na rayby to sobie otwiera siedzienie odpala muze i jest nawet niezle :D

0
  Szukaj w 5mln produkt闚