Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wykrywacz przewodów elektryczny i metali - naprawa

24 Cze 2006 12:39 2865 3
  • Poziom 21  
    Witam mam wykrywacz metali i przewodów elektrycznych załacze niżej zdjęcia do przeglądu,
    jest oparty wyłącznie na działaniu tranzystorów, ostatnio wykrywacza przewodów elektrycznych nie da się podregulować w instrukcji jest napisane
    "selektor należy ustawić w pozycji V. Urządzenie należy włączyć przekręcająć pokrętło ; dioda i brzęczyk dają krótki sygnał. urządzenie znajduje się w stanie gotowości . w przypadku wystąpienia sygnału ciągłego , potencjometr V należy przekręcić w lewo do momentu ustania sygnału" , ściślej potencjometr odpowiedzialny za regulacjie tak jak to napisałem nie wyłącza nawet po dojechaniu do maksymalnego położenia tego sygnału nie wiem co jest nie tak tydzień chodziło normalnie a potem takie cyrki się zaczynają? , działa prwidłow tylko wyrywacz metali. wyrywacz przewodów elektrycznych nie chce działać cały czas tak jak by coś zwierało brzećzyk i dioda sygnalizująca wykrycie jest załączna nie idzie tego podregulowac bo potencjometrem tego nie mozna już podregulować nie wiem co jest nie tak.

Pzdr
    (PS:Dziekuje za pomoc)
  • Poziom 25  
    Witam !
    Jeśli chcesz żeby Koledzy to oglądali to zdejmij punkty z załączników.
  • Poziom 21  
    Download
    Nazwa pliku: 3.jpg
    Rozmiar: 812.12 KB
    Punkty: 0.954 = 0.954 za transfer + 0.00 dla użytkownika (ustawiono ręcznie)

za pobranie zdjęć nie pobieram punktów patrzcie góra to co jest podkreślone wyraznie pisze dla użytkownika 0.00