Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Alhambra gniazda zasilania,bagaznik

25 Cze 2006 00:11 3193 5
  • Poziom 13  
    Witam wszystkich,mam taki problem w samochdzie seat alhambra 99r w bagazniku sa dwa gniazda zasilania z lewej strony jak do zapalniczki,prawdopodobnie kazde z nich ma osobne zabezpieczenie bezpiecznikiem,najpierw jedo pozniej drugie mi wysiadlo podlaczajac kompresorek,gdzie sa bezpiecznik odpowiedzalne za to poniewaz nie moge ich znalesc,wszystkie bezpieczniki pod kierownica sprawdzilem sa dobre!
    dzieki za ewentualna pomoc,
  • Poziom 13  
    czy naprawde nikt nie wie...
  • Poziom 24  
    Wychodzi na to że ten z nr. 33. (zuzats-steckdose to jest gniazdo dodatkowe), pozatym zabezpiecza on jeszcze gniazdo przyczepy. jeśli jest dobry to sprawdź czy jest na nim napięcie. Ze wszystkich ten mi najbardziej pasuje i innych opcji tu raczej niewidzę.
  • Poziom 13  
    ten bezpiecznik jest dobry tak jak i inne,gniazdo przyczepy dziala bez problemu na codzien jezdze z przyczepa zapalniczka tez dziala,gdzies musza byc oddzielne zabazpieczania do tych gniazd i to do kazdego osobne bo najpierw wywalilo mi jedno a za pare dni drugie.
  • Poziom 32  
    zasilane są napewno równolegle
    bezpiecznik pod prawym fotelem przednim
  • Poziom 13  
    Witekryba jestes wielki!!!!! :) miales racje pod przednim siedzeniem pasazera sa 2 bezpieczniki. Temat uwazam za zamkniety. Pozdrawiam