Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Błąd Ochrony systemu Windows.Uruchom Ponownie

26 Cze 2006 11:41 1431 4
  • Poziom 12  
    Błąd Ochrony systemu Windows.Uruchom Ponownie to w systemie win98 tak sie dzieje po zainstalowaniu gierki Jardinals..... system jest swierzo instalowany przywrócenie systemu z dosa- regedit i system działa ale jaka moze byc tegp przyczyna?
    Płyta gł. K7VZA Duron 950Mhz Rafika GF4MX440SE/64
    zainstalowałem Viapack ale dalej to samo...
  • Poziom 12  
    możliwe że gra ta posiada jakiś plik lub bibliotekę ktura gryzie się z winem , miałem podobny problem na innej grze . Pomógł mi WIn ME
  • Poziom 12  
    witam...DIRECTX 9c zanstalowany a sterownki do grafiki Detonator NVDIA ale nie mam tutaj co bym odczytal jaka wersja...
    ale zrobiłem wczoraj jescze taka probe i zainstalowałem WINXP SP2
    i po zanstalowanu tej samej gry Jardinals ciemny ekran i zwis nic tylko reset.....dzisiaj wezme inną grafike wstawie zobacze czy cos pomoze,,
  • Poziom 12  
    juz po problemie....zrobiłem tka jak wczesniej pisałem włozyłem inna grafike ATI Radeona 7000 i poszło gładko bez problemu...juz gra działała normalnie,,,,wyłączyłem kompa włozyłem spowrotem GF4MX440 i zainstalowałem strowniki pod GF,,,,, i tez juz było ok bez zawieszania....gra chodziła juz normalnie...ech te zgodnosci sprzetowe i strowniki ...temat uwazam za zakonczony dziekuje....