Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

czujnik ciśnienia passat b5

26 Cze 2006 15:21 3473 4
  • Poziom 9  
    mam nastepujacy problem passat b5 1.9 tdi: po włączeniu climatronica sprężarka chodzi bez przerwy i się nie wyłącza. wentylator natomiast się nie włącza. (sprawdzony podpiety bezpośrednio do akumulatora działa) klima mrozi za mocno aż do zamrożenia parownika. układ sprawdzony szczelny. podejrzenie pada na czujnik temperatury i czujnik cisnienia? jak je sprawdzic? czujnik temp. 3-pinowy a cisnieniowy 4-ropinowy.
    czy wydajność sprężarki regulowana jest poprzez cykle włącz-wyłącz czy tez jest jakiś mechanizm w samej sprężarce?
    sprawdziłem wtyczkę z czujnika ciśnienia. po zwarciu odpowiednich przewodów klima się wlącza. ale co zrobić jakie przewody zewrzeć aby zasymulować dzialanie czujnika wysokociśnieniowego-żeby kompresor się wylączył
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 33  
    jesli masz mozliwosc to podlacz go do testera uszkodzenia czujnikow sa objete diagnoza tak na skroty ciezko to zrobic biorac jeszcze pod uwage dostep do nich
  • Poziom 9  
    przeprowadzilem samodiagnoze climatronika i zero błędów. czy układ powinien to wykryc? rowniez KTS nic nie pokazał. a cóż to takiego ten tester uszkodzenia czujników?
  • Poziom 9  
    wentylator juz dziala. okazuje sie ze byl przepalony bezpiecznik...40A pod deska gdzie znajduja sie przekazniki. ale co z czujnikiem cisnienia?...

Dodano po 1 [minuty]:

klima w dalszym ciągu zamraża parownik...:(
  • Poziom 33  
    chodzilo mi o tester scisle do grupy vag tam w opcji bloki pomiarowe mozna sprawdzic elementy climatronika i dokonac np.zdalnego wylaczenia sprzegla klimy itp