Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z udostępnionymi folderami(nie wszystkimi)

simlook 26 Cze 2006 22:08 801 4
  • #1 26 Cze 2006 22:08
    simlook
    Poziom 12  

witam ma problem z udostępnianiem w Lanie gdy udostępniłem cały dysk C i poszłem na 2 kompa ściągnąc kilka rzeczy z pulpity nie dało rady nie moge poprostu wbić się do folderu z profilem tak samo się dzieje gdy chce wejsc do Programy Files wypisuje komunikat ze nie mam dostopu/uprawnien do korzystania z tego folderu chociaz jestem na koncie administratora. Jak się robi zeby folder był chroniony hasłem. A najlepsze jaja są z tym że z na 1 kompie zdlanym pulpitem moge wejsc na 2 komp a już z 2 na 1 nie moge chociaż jest wszystkie takie same ustawienie. A może są jakiś inne programy do zdalnego pulpitu takie żebym mógł kopiować pliki?

0 4
  • #2 27 Cze 2006 09:09
    Gelorzuc
    Poziom 10  

Jeśli pracujesz w systemie Win NT lub XP, czy podobnych, to musisz mieć na komputerze udostępniającym dane lub pulpit zdefiniowanego użytkownika, za pomocą którego logujesz się na zdalną maszynę.

0
  • #3 27 Cze 2006 22:17
    simlook
    Poziom 12  

Oddzielnego niż konto głowne?

0
  • #4 30 Cze 2006 11:32
    Grucha1982
    Poziom 17  

Poprostu udostępnij sam pulpit bo windows nie pozwoli Ci wejsc po sieci do takich katalowgow jak windows program files i niektorych w folderze Documents and Settings

0
  • #5 30 Cze 2006 12:05
    Jamal20
    Poziom 17  

Nie koniecznine tak musi byc. W starszych systemach jak klikniesz zeby udostepnił folder i wszystskei podfoldery to wejdziesz wszędzie. WQ nt pewnie tez tak jest.

0