Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TOYOTA COROLLA- kontrolka otwartych drzwi&pilot

27 Cze 2006 09:53 2674 3
  • Poziom 2  
    Witam! Mam problem i chcialem prosic o pomoc.
    Toyota Corolla 97r-> po wymianie baterii w pilocie przestalo dzialac centralne otwieranie auta poprzez wlasnie Ten pilot. Jesli auto bylo otwierane kluczykiem z zamka-auto otwieralo sie bezproblemowo. W takiej sytuacji zabralem sie do programowania pilota wedlug autodaty. Po dwoch probach, udalo sie- auto mozna bylo otwierac i zamykac pilotem. Jednakze, po dluzszym czasie postoju- auto przestalo sie otwierac pilotem jedynie byla mozliwosc zamkniecia. Co gorsza teraz caly czas pali sie kontrolka od otwarych drzwi na desce rozdzielczej-jednak wszystkie drzwi sa zamkniete a przed programowaniem kontrolka gasla po zamknieciu wsztystkich dzrzwi!!!Kluczykiem auto sie otwiera i zamyka, jak i wewnatrz auta rowniez jest taka mozliwosc poprzez nacisniecia odpowiednniego klawisza do tego przystosowanego. Strasznie martwi mnie ta swiecaca kontrolka "otwartych dzrzwi" na pulpicie. Czy jest to oznaka zlego zaprogramowania kluczyka??Prosze o pomoc!!!Z Gory dziekuje!!!!!
  • Poziom 24  
    A włączniki krańcowe otwartych drzwi sprawdzone?
  • Poziom 2  
    Dokladnie Mistrzu trzeba to sprawdzic,byc moze to tylko zbieg okolicznosci i padl ktorys z czujnikow a ja obwiniam programowanie!
    Dzieki pozdro Jutro sprawdze!!!

Edit:Tylko dlaczego pilot teraz tylko zamyka drzwi a juz nie otwiera:(???
  • Poziom 14  
    witam
    Mam toyote corolle 96r. problem jest wyrobiony zamek od drzwi kierowcy. Kiedy wkladam kluczyk do zamka to nie mogę go przekręcić, można tylko lekko go poruszac. Do samochodu wchodze poprzez drzwi pasarzera.

Moje pytanie czy w tym modelu można przelożyć zamek z drzwi pasarzera do drzwi kierowcy i odwrotnie?
    pozdrawiam