Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

einhell MULTI MIG 200 schemat. pomoc w polaczeniu

xaw 27 Cze 2006 15:31 4375 3
  • #1 27 Cze 2006 15:31
    xaw
    Poziom 9  

witam wszystkich

dostalem do naprawy taki migomat i niebardzo wiem jak sie zabrac
    migomat na poczatku mial uszkodzony przelacznik zakresow i nie dzialal na zakresie mig-mag, dzialala spawarka i prostownik do akumulatorow, gosciu dal to do magika :D, magik porozbieral oba transformatory,rozlaczyl mostek i stwierdzil,ze to faktycznie przelacznik,ale jakos nie wpadl na to,zeby sobie gdzies zanotowac gdzie co bylo podlaczone,teraz mam dylemat,na codzien jestem elektronikiem i robie raczej w komorkach,zalezy mi na poskladaniu tego do kupy,ale nie wiem jak sie za to zabrac:|
    magik podlaczyl tylko jakos na krotko wlacznik ( twierdzi,ze na takim podlaczeniu bedzie dzialal tylko migomat-w sumie klientowi chodzi o migomat,spawarka i prostownik mu niepotrzebne ), ale w tej chwili kable wisza i nie dziala nic :D

jak z tego wybrnac

moze jakas ogolna zasada podlaczenia transformatorow do mostka i manetki z masa ????

bede wdzieczny za kazda pomoc

pozdro
    xaw

0 3
  • #3 27 Cze 2006 22:29
    xaw
    Poziom 9  

witam
    jak tylko dorwe jakis aparat zrobie fotki,podesle i idezwe sie na gg, o ile wczesniej nie dojde o co tam chodzi i wtedy wrzuce dla ogolnej informacji jakis odreczny schemat albo fotki
    dzieki
    pozdro
    xaw

0