Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Siemens C62 po simlock'u cisza

Pikotylek 28 Jun 2006 23:08 907 5
    Pikotylek
    Level 12  
    Witam

Mam Siemensa C62 v.28 , dzisiaj próbowałem z niego ściągnąć Simlocka programem C62 tool , (oczywiście kabelek serwisowy - przerobiony) program po nacisnięciu przycisku "unlock" pokazał takie coś

Press Power ON for short time...
    Siemens C62 detected.
    Baseband chip ID: 085B, major version 02, minor version 01
    Booting...
    Sending preloader...
    Sending loader...
    Boot OK.
    Loading...
    Writing data...
    Failed. Error code: 0x0A (0)
    Unlocking error 0x06.

i Telefon sie NIE włącza prosze o pomoc jakies sugestie bo telefonik klienta . Z góry dziekuje
    mat3oosh
    Level 16  
    c62 v28 jest stosunkowo latwo uwalic, ale trudno podniesc. Trzeba spróbowac go flashnac v28 i zobaczyc czy wstanie, choc wydaje mi sie, ze pozostana Ci tylko logi griffina do postawienia go. MIałem kilkanaście sztuk takich kwiatków i niestety wiekszosc wymagała naprawy CRC a procedura wymaga az 2 logów, co podraza koszty ... Jakis chinski box obsluguje tez c62, ale slyszalem o nim same niepochlebne opinie, wiec odradzam.
    kocek
    Level 20  
    Jest to do zrobienia darmowym programem.Jutro go podeślę wraz z solucją na PW.
    FranekDolas
    VIP Meritorious for electroda.pl
    mat3oosh wrote:
    c62 v28 jest stosunkowo latwo uwalic, ale trudno podniesc. Trzeba spróbowac go flashnac v28 i zobaczyc czy wstanie, choc wydaje mi sie, ze pozostana Ci tylko logi griffina do postawienia go. MIałem kilkanaście sztuk takich kwiatków i niestety wiekszosc wymagała naprawy CRC a procedura wymaga az 2 logów, co podraza koszty ... Jakis chinski box obsluguje tez c62, ale slyszalem o nim same niepochlebne opinie, wiec odradzam.

A słyszałeś o czymś takim jak MT-BOX SE?
    munenori
    Level 27  
    Witam
    Dokladnie,MT-BOX SE i sprawa zalatwiona,genialne narzedzie do C62(czyli SE).
    Pozdrawiam