Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kalibracja lasera KSS-210A w wieży AIWA

29 Cze 2006 12:31 2366 4
  • Poziom 10  
    Witam Czy ktos może udzielić mi rady jak posłużyć sie potencjometrem przy laserze KSS-210A?? Bo mi przyrywa , albo ucina ścieżki a już wcześniej czyściłem ten laser??
  • Poziom 37  
    WITAJ!
    Jeżeli sprawdziłeś i nie jest to sprawa mechaniczna(np. zatarte sanki, czy zębatki peknięte lub zabrudzone) to alternatywą jest wymiana lub próba regulacji: w prawo mniej niz milimetr na obwodzie podkówki. Jak nie pomoże, to złe są dalsze rokowania- możesz jeszcze trochę pokręcić, ale...
  • Poziom 10  
    a czy to jest pewne ze w prawo a nie w lewo?? Bo jo teraz jestem w kropce. Wczesniej słyszałem żeby w lewo :/
  • Poziom 37  
    KSS213 w lewo, 210-212 w prawo. Z rtesztą tak niewielkim ruchem nic nie zepsujesz(skoro i tak jest źle)- jak nie pomoże, albo się pogorszy- to wrócisz.
  • Poziom 10  
    To na pewno mechanika Jak by nie czytał to laser Kiedyś coś takiego robiłem Silnik od sanek próbuje ruszyć ale mu coś przeszkadza i wtedy zaczyna przerywać . Jak kilka razy przejechałem sankami na koniec i z powrotem problem ustępował na jakiś czas Potem było to samo Po prostu smar zgęstniał na tyle że stawiał za duży opór Usunąłem stary smar dałem nowy i problem znikną