Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic VS3 - połamany wyświetlacz - co zrobić?

wahoo 29 Cze 2006 17:32 860 0
    wahoo
    Poziom 20  
    Witam. Posiadam telefon Panasonic VS3. Dzis podczas wizyty w hipermarkecie z niewyjaśnionych przyczyn pękł w nim wyświetlacz. Wysłałem z telefonu smsa, schowałem do pokrowca i trzymałem w rękach. Po kilku minutach telefon wydał dziwny dźwięk. Dziwny dlatego że nie był to dzwonek połączenia ani smsa. Przypominał piknięcie. Wyciągnąłem telefon z pokrowca żeby sprawdzić co jest grane a na wyświetlaczu pojawiły się dziwne plamy. Po dokładnym przyjrzeniu się okazało się że wyswietlacz jest popękany. Ekran pokrywa kilka pęknięc wychodzących ze środka bocznej krawędzi. Nie wiem co mam teraz zrobić. Telefon jest jeszcze na gwarancji ale domyślam się że jeśli pójdę z nim do serwisu to mnie wysmieją i powiedzą żę to jest uszkodzenie mechaniczne. Czy jest to możliwe aby ekran pękł z powodu gorąca? Nie ma mowy że przyczyną uszkodzenia był upadek lub inne nieostrożne działanie gdyż telefon ciągle trzymałem w rękach. Czy ktoś orientuje się ile może kosztować naprawa takiego telefonu? Za pomoc dziękuję.