Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wprowadzić kod w radio philips 22RC200/35 ?

29 Cze 2006 20:40 4001 12
  • Poziom 9  
    Posiadam radio philipsa (model 22RC200/35) mam kod ale nie wiem jaka jest kombinacja klawiszy aby go wprowadzić(zaakceptować). Radio to jest zamontowane w Rover 220SDi. Mam fotki tego radia więc jeśli komuś były by pomocne do ustalenia kombinacji to mogę wysłać na pocztę. Jeśli miał by ktoś jakieś pomysły to proszę o pomoc.
  • Poziom 16  
    Nie kojarzę twojego philipsa ale w wikszości kod wywołuje ,akceptuje i przechodzi się do następnych cyfr klawiszem 1,cyfry wybiera się +/-
    spróbuj a jak nie prześlij zdjęcie przodu
  • Poziom 43  
    Myślę że robi się to joystickiem przy kierownicy ja w Renault ale głowy za to nie dam.

SławeK
  • Poziom 9  
    SlaweK napisał:
    Myślę że robi się to joystickiem przy kierownicy ja w Renault ale głowy za to nie dam.

SławeK

Przy kierownicy nie mam joysticka.
  • Poziom 9  
    Jeszcze nie próbowałem bo się boje ze jeśli coś źle zrobię to będzie po radiu. Więc wolałem wcześniej się dowiedzieć. Jak spróbuję to dam znać z jakim efektem.
  • Poziom 9  
    a możesz mi to przetłumaczyć?
    После включения магнитолы, на дисплее высветится "CODE".
    Введите корректный код используя кнопки "1 - 6".
    После ввода последней цифры магнитола включится.
    albo chociaż mniej więcej powiedzieć o co w tym chodzi
  • Moderator Radia Samochodowe
    Po włączeniu radia na wyświetlaczu wyświetla się napis CODE , wprować kod bezpośrednio z klawiatury używając cyfr 1 do 6 , radio włączy się

:D O ile kod masz prawidłowy
  • Poziom 9  
    a gdzie można sprawdzić kod bo mam kod składający się z czterech cyfr ale na sto procent nie jestem pewien
  • Moderator Radia Samochodowe
    W serwisie RTV który tym się zajmuje lub u dealera , w Rzeszowie zajmuje się tym kolega Olecki poszukaj go na forum
  • Poziom 13  
    Kod składa się z 4 cyfr, a wybiera się go klawiszami od 1 do 6
  • Poziom 9  
    Radio działa.
    Dzięki za wszystkie rady. Temat uważam za zamknięty.