Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aparat cyfrowy Samsung Digimax A5

Wiesław13 01 Lip 2006 01:10 2015 1
  • #1 01 Lip 2006 01:10
    Wiesław13
    Poziom 10  

Witam serdecznie.
    Własciwie od początku miałem problem z trwałością akumulatorków.Tzn. po pełnym naładowaniu zawsze mogłem wykonać do kilkunastu zdjęć.Zawsze uważałem iż przyczyną jest stan akumulatorów lub ich słaba jakość bądź też poczatkowo zła ładowarka.Jednak mam już kolejne akumulatorki i postanowiłem się tą sprawą zająć.
    Wykonałem taki test:Po przez wykonywanie zdjęć wyczerpałem akumulatorki do automatycznego wyłaczenia aparatu( low batery)po czym wyjałem i włożyłem do aparatu Samsung Digimax A 400.Aparat ten wskazał pełną baterie i można było wykonywać zdjęcia.Po ponownym przełożeniu aparat Digimax A5 nie włacza się ,oczywiście z powodu jak dla niego niskiej baterii.
    W zwiazku z tym sądzę iż aparat ten posiada wade.
    I mam pytanie czy moge samodzielnie odświeżyć oprogramowanie badź też zmienić parametr wartosci napiecia niskiej baterii lub tym.podobne.
    Może ktos wie jakie oprogramowanie i skąd je zdobyć? - link?
    Proszę o rade.
    Pozdrawiam Wiesław.

• #2 26 Maj 2011 19:50
    slawinek
    Poziom 12  

Witam.

Mam też taki sam problem z tym aparatem tzn że niby słaby stan baterii.

Wkładam do niego akumulatorki 2500 i na innych aparatach śmigają aż miło a w tym samsungu chwilkę podziałają i low baterry.

Ma ktoś na to patent?

Dodatkowo zapytam czy też macie z nim problem przy zdjęciach w pomieszczeniu-mój nie radzi sobie ze światłem-zdjęcia mimo flasha są ciemne a jeżeli zrobić nim zdjęcie w słoneczny dzień w plenerze to są super.Dlaczego????

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo