Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

motorola c975 simlock na siec angielską serwis w białymstoku

wolf1 02 Lip 2006 10:24 1632 19
  • #1 02 Lip 2006 10:24
    wolf1
    Poziom 15  

mam motorole c975 na siec angielską z wersja bot loader 0.6.3.6 sw wersion r 245_v_82.21,91 I wiec szanowne grono proszę o podpowiedz czy ściągne z niej simlocka i jaki polecacie serwis gsm w Białymstoku w tym miescie lub obok Białegostoku i za jaką sume ,prosze o odpowiedz jest to dla mnie bardzo wazne pozdrawiam przyjaciół z www.elektroda..

0 19
  • #3 02 Lip 2006 11:07
    Stokłosy
    Spec od GSM

Dojscia do kodow w polsce, raczej ograniczaja sie do kodow z telefonow z naszych sieci - idea, plus, era. Chyba ze czegos nie wiem. W tym przypadku uzyskanie kodu bedzie graniczyc z cudem. Ten telefonik jest zamkniety nie tylko na provider lock, ale jeszcze.....

0
  • #4 02 Lip 2006 12:33
    wolf1
    Poziom 15  

wersja bota jest niska wiec szansa JEST!!! i prosze konkretnie mówic a nie iz ze szansy nie ma a konkretnie gdzie w białymstoku jaki serwis czy komis gsm polecacie

0
  • #5 02 Lip 2006 12:54
    komismaja
    Spec od GSM

skoro uważasz ze 6.3.6 to jest niska wersja boota to widze ze masz pojęcie o tym co piszesz
    także powodzenia zycze w odblokowaniu telefonu :)
    zreszta tak na marginesie tu boot loader nie ma nic do rzeczy bo jego mozna zanizyc
    chodzi o wersje softu
    ale skoro twierdzisz ze cos o tym wiesz to szukaj dalej sam
    napewno znajdziesz bo tego duzo o tych modelach

0
  • #6 02 Lip 2006 13:07
    Stokłosy
    Spec od GSM

Przylaczam sie do kolegi, i zycze powodzenia w odblokowaniu tego telefonu.

Na kody bym nie liczyl zbytnio, nie znam dojsc czlowieka z linku wczesniej, ale mysle ze ma najlepsze mozliwe dojscie do kodow. Mimo to moze tych kodow nie byc w bazach danych.

Link dla zapoznania sie blizej z tym telefonem:

http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=275549

Telefonik chodzi tylko z tym softem i z simlokiem niestety.

0
  • #7 02 Lip 2006 14:29
    arti123
    VIP Zasłużony dla elektroda

ooo... jak znajdziesz kogoś kto ci odblokuje ten telefonik to daj znać . wyślę mu kilka sztuk...

0
  • #8 02 Lip 2006 15:30
    Stokłosy
    Spec od GSM

Moge jeszcze ze dwa dorzucic tez do wysylki, skupilem na obudowy i lcd....
    Najprostszy sposob na odblokowanie to zakup c975 strucla, intensywnie uzywanego i przerzucenie w nowa "bude" - obudowe.

0
  • #9 02 Lip 2006 16:42
    BONO
    Poziom 28  

zastanawia mnie to ze viktor niemoze sobie poradzic z unlokiem w tym modelu ,dlugo nie było konkretnego update .

0
  • #10 04 Lip 2006 21:14
    wolf1
    Poziom 15  

i nadal nic wszyscy na hurraaaaaaaaa wołaja nie można z niego locka zniesc a mnie jeden zaproponował przez gg 5937432 iz da radę z simlockiem tylko podac mu trzeba imei i za 120zł ściagnie locka na 99 procent wiec szansa jest !!!!....

0
  • #11 04 Lip 2006 21:57
    arti123

po imei - kodem owszem, każdą motorolkę,ale nie programowo (victor,smart-clip itp... )

0
  • #12 04 Lip 2006 23:42
    komismaja
    Spec od GSM

oj własnie nie kazdą tylko te które są w bazie danych

0
  • #13 05 Lip 2006 08:58
    mat3oosh
    Poziom 16  

KAZDA motorola jest w JAKIEJS bazie danych. Problem tylko znaleźć w jakiej ;-)

0
  • #14 05 Lip 2006 12:24
    BudzewoHB
    Poziom 19  

to dajcie konkretne namiary na osobe ktora sciaga locki z tej wersji softu po imei, no chyba ze ktos robi to w jakis inny sposob

0
  • #15 23 Wrz 2006 11:46
    Haker5
    Poziom 21  

powiem wam tyle jest sposób na smoka w staszowie w świętokrzyskim jest komis w którym sciagaja simlocka z tej motki za 30-60 zł zależy jaki soft to jest koło kielc staszów świętokrzyskie i w rzeszowie ale gdzie to niewiem rzeszów to wiem bo mi ten koleś powiedział z komisu ze staszowa polecam każdemu robi dobrze i szybko sciagnie simlocka w ciagu od 2 do 5 dni ponieważ to wymaga pracy a po drugi e to ma strzasznie durzo pracy jeśli chodzi o polskie menu to wykonuje ja też w staszowie lub on simlocka niesciagam ze względów na brak sprzetu a menu morzna wgrać zwykłym kablem

0
  • #17 23 Wrz 2006 15:56
    harryd
    Poziom 13  

Haker5, nie da rady z tej wersji, moze kodzilo o wersje 80I to faktycznie z dodatkowym wysilkiem mozna zrobic. tutaj nawet po imei bedzie trudno, przynajmniej narazie

0
  • #18 18 Gru 2006 20:10
    Sydnej
    Poziom 13  

Myśle Krzysztof Kononowicz by dał rade to zrobić ;p. A tak całkiem serio to czy w najnowszym Updacie Smart Moto nie ma możliwości Usuwania locków z tej wersji bota ?? Pozdro

0
  • #20 18 Gru 2006 23:15
    FranekDolas

kamil_tel napisał:
    witam z tym lockiem poradzisz sobie bez problemu P2K easy tool 3.9 + Tp http://members.lycos.co.uk/sawiola/d.../C975_C980.jpg i po smoku:p

No to jesteś kolego lepszy niż Victor,Legija i gsmserwer 8-O Może jesteś z Hogwardu?
    A tak apropo's ostatnio Victor wyłuszczył w czym problem z tym nieszczęsnym smokiem z C975 z Hutchinsona i wynika z tego że ten telefon ma simlocka w OTP poprostu i dlatego nie ma szans żeby go usunąć nawet przy użyciu poprawnego kodu i wklepaniu go z klawiatury.
    Zamykam temat żeby jakiś inny Harry Potter się nie produkował bez poptrzeby ;)

0
  Szukaj w 5mln produktów