Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bryła lodwo-śniegowa w Ardo CO 2412 BA

02 Lip 2006 13:00 1592 8
  • Poziom 10  
    Mam kilkuletnią lodówke Ardo i od niedawna zaczął sie pojawiac na tylniej ściance śnieg który jest coraz wiekszy i tworzy sie bryła lodowa . Gdy ja usunę w 3 dni znów jest!!. Pojawia się to wewnątrz na tylniej scianie w narozniku i tylko tam. Co mam z tym zrobić????
  • Poziom 14  
    a przestawiałeś termostat? Bo z twojego postu wynika, że lodówka za mocno chłodzi.
  • Poziom 10  
    carma2 napisał:
    a przestawiałeś termostat? Bo z twojego postu wynika, że lodówka za mocno chłodzi.

w lodówce jest +5-6st.C to chyba ok??
  • Poziom 20  
    Masz ubytek czynnika chlodniczego lub jezeli parownik w srodku to uszkodzona grzalka odszraniania nie pamietam jak to jest ale jest takie ardo:arrow:
  • Poziom 10  
    nokia 3650 napisał:
    Masz ubytek czynnika chlodniczego lub jezeli parownik w srodku to uszkodzona grzalka odszraniania nie pamietam jak to jest ale jest takie ardo:arrow:

jaki jest koszt naprawy?? czy wogole opłaca sie to robic???
  • Poziom 20  
    podaj dokladny model ardo[przy pojemnikach plastikowych po lewej stronie]
  • Poziom 10  
    nokia 3650 napisał:
    podaj dokladny model ardo[przy pojemnikach plastikowych po lewej stronie]

Ardo CO 2412 BA . pojawia sie po prawej stronie ( patrząc z przodu ) nad 1 półką i miedzy 1 a 2.
  • Poziom 20  
    Zapros chlodniarza do siebie a on ci doradzi co dalej ,czy duzy koszt np. wymiana parownika lub doraznie uzupelnienie ubytku czynnika.koszt moze byc od 0-300 pare zlotych.,chyba kupisz nowa