Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wieża PHILIPS,problemy z przekażnikiem

damian 321 03 Lip 2006 16:48 723 3
  • #1 03 Lip 2006 16:48
    damian 321
    Poziom 12  

Witam.
    Mam problem z przekaznikiem"Hengstler dc 24v,ac 6A 250 V. 6 nóżkowy"jakim innym przekaznikiem moge go zastapic (w sklepie elektronicznym w moim miescie nie maja czegos takiego).przekaznik załancza się w chwili włączenia zasilania na wieży(philips ft885) a jego usterka polegala na tym ze poprostu po zalaczeniu nie ma głosu ,kiedy poruszałem przekaznikiem postukałem w niego głos się pojawiał.
    czy moge zamiast przekaznika zlutować styki(w miejscu gdzie był przekaznik)???zeby byly na stałe połączone .ewentualnie jaki inny przekaznik można umieścic.

0 3
  • #2 03 Lip 2006 17:13
    adrian1201
    Poziom 29  

mozesz zastosowac kazdy inny przekaznik na 24v z dwoma niezaleznymi stykami a co do laczenia to odradzam wrazie usterki koncowki mocy bedzie lipa z glosnikow

0
  • #3 03 Lip 2006 21:11
    damian 321
    Poziom 12  

no taki zastosuje ale mam nastepny problemik.podlaczylem zamiast przekaznika te kabelki wierza stratneła dzewiek był wpożądku ale przestało działac radio wogole nie potrafi wyszukac stacji jest tylko szum czy coś sie moglo spalic co ewentualne pomierzyć? szukałem schematu do philipsa 885 ale nigdzie nie umiem znalezc:((help

0
  • #4 04 Lip 2006 17:30
    damian 321
    Poziom 12  

wsadzilem nowy przekaznik i jest problem radio gra ale chwyta tylko jedna stacje radio maryja:),kiedy szykam cos na tunerze niezaleznie jaka czestotliwosc tylko ciage ta jedna stacja ,wyglada mi to na glowice jest tam cos takiego(cxa1240-to chyba glowica)jak sprawdzic czy glowica jest dobra(nigdzie nie moge znalezc schematu do tej wiezy)jekie piny pomierzyc itd??

0
  Szukaj w 5mln produktów