Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon i 70 do laptopa inf.wymień tusz

03 Lip 2006 20:30 1358 4
  • Poziom 11  
    W mojej drukarce Canon i70 pomimo wymiany zasobników z tuszami 15 color i 15 black otrzymuję informację iż pojemniki są puste i należy wymienić je na nowe
    wydałem już trochę pieniędzy na zakup nowych z jednakowym skutkiem
  • Poziom 18  
    Może w sterowniku drukarki w komputerze trzeba zainstalować nowe tusze tzn. powiedzieć komputerowi że drukarka ma zainstalowane nowe atramenty.
  • Spec od drukarek
    W karetce masz 2 czujniki zwierane w momencie włożenia wkładów z tuszem - sprawdź je. Natomiast jeśli chodzi o zacięcia karetki to najczęstszą przyczyną jest uszkodzenie Purge Unit, które jako oddzielny moduł w tym modelu nie występuje.... :( Co do wskazań tuszu - jesli reset z poziomu sterownika nie pomaga to pozostaje reset całego ustrojstwa. Nie jestem pewien czy z trybie serwisowym da się wyzerować stan tuszu czy tylko licznik przepełnienia pampersa ale powinno się to dać zrobić z poziomu programu serwisowego, tylko nie znam nikogo kto miałby taki programik to Canonów i70 / i80.
  • Poziom 11  
    Niestety naprawę drukarki zmuszony zostałem odłożyć na czas późniejszy, ponieważ praca zmusiła mnie do wyjazdu poza granicę, co uniemożliwiło mi kontynuację naprawy
    Chwilowo za wszelką pomoc dziękuję