Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

klimatyzacja manualna mondeo 1995 1.8 td

darens 04 Lip 2006 10:15 1401 4
  • #1 04 Lip 2006 10:15
    darens
    Poziom 21  

auto jak w temacie,klima uzupełniona, bezpieczniki ok z przełącznika właczającego klime wychodzi sygnał a mimo tego nie załacza kompresora.....Po "zwarciu" przekaznika właczajacego sprężarke klima działa....słyszałem że są czujniki ciśnienia czynnika chłodzącego gdzieś na przewodach i one jeżeli są uszkodzone mogą powodować nie działanie klimatyzacji ...tylko gdzie te czujniki sie znajdują i czy jest jakaś możliwośc ich "ominiecia" ?Z góry dzięki za pomoc.

0 4
  • #2 04 Lip 2006 17:49
    fructon
    Poziom 33  

masz go na przewodzie klimy biegnacym wzdluz prawego boku auta jest to czujnik niskiego i wysokiego cisnienia nie radze ci go omijac bo steruje praca sprezarki

0
  • #3 04 Lip 2006 17:55
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 05 Lip 2006 22:56
    romek77
    Poziom 12  

fructon ma racje dodam tylko że jest jezscz jeden czujnik ciśnienia znajduje się on na osuszaczu

0
  • #5 08 Lip 2006 23:46
    darens
    Poziom 21  

narazie "oblazłem" na krótko i jeszcze działa i najprawdopodobniej usterka jest pod skrzynką bezpieczników(przewody strasznie zasniedziałe)....dałem sygnał od czujnika z lewej strony.Wpiełem się w wiązke idącą nad chłodnicami (pojawia się tam sygnał po załączeniu klimy który podłączyłem pod przekaznik kompresora ) i narazie działa w wekeend powalcze i mam nadzieje że bedzie oryginał:)pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

0