Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugeot 206i podlaczenie alarmu do centralnego

mlodydudus 05 Lip 2006 20:07 2344 10
  • #1 05 Lip 2006 20:07
    mlodydudus
    Poziom 10  

witam wszystkich
    Peugeot 206, 2004 rok produkcji, 2,0 Diesel, Kombi
    Potrzebuje schematu gdzie mam się wciąć alarmem zeby działał centralny zamek na pilota. Alarm to legenford (posiada wszystkie mozliwosci podlaczenia sie pod centralne zamki). Zalozylem alarm, wszystko ladnie dziala, tylko nie moge podpiac sie pod oryginalny centralny zamek. Rozebralem drzwi kierowcy i zobaczylem oryginalny silownik z 6-cioma przewodami (od gory: rozowy, niebieski, bialy, fioletowy, rozowy, zielono-zolty). doszedlem do tego ze przy zamykaniu samochodu na przewodzie niebieskim pojawia sie plus a przy zamykaniu na fioletowym, ale gdy do niebieskiego dotknalem plusem to samochod sie niezamknal.
    Prosze was pomozcie (sory za tak dlugi opis, ale chcialem w miare jasno opisac temat)
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Dodano po 2 [minuty]:

p.s.
    chcailem dodac ze centralny otweira sie tylko za pomoca kluczyka przez przekrecenie go
    w kluczyku nie ma zadnego przycisku i nie jest on pilotem
    samochod kupil moj tata miesiac temu i byl tylko jeden kluczyk

0 10
  • #3 05 Lip 2006 21:30
    mlodydudus
    Poziom 10  

no niestety
    to nic nie pomaga, ten schemat jest faktycznie od peugeota 205
    przy 206 jest calkiem inne steorwnaie
    wiem ze trzeba zrobic sterowanie za pomoca przekaznika ktory bedzie rozwieral przewod albo podawal na niego mase
    ale nie wiem jak to wykonac, jesli ktos moglby mi przeslac jakis odreczny rysunek takiego polaczenia przekaznika. Aha i nie wiem ktory to ma byc przewod do rozciecia. Bardzo dziekuje za odpowiedzi

0
  • #5 08 Lip 2006 09:38
    mlodydudus
    Poziom 10  

no witam was
    niestety niepomoglo zadne polaczenie w ten sposob
    prosze was pomozcie
    nieznalazlem pomaranczowego przewodu w przepuscie drzwi kierwocy
    (znalazlem ale nie jest on odpowiedzialny wogole za centralny zamek), podlaczenie przekaznikow pod przewody 13 i 15 w kostce pod kolumna kierownicza tez niesteruje centralnym.
    Prosze tego z was kto podlaczam juz taki alarm do centralnego zamka w roczniku 2004 niech sie do mnie odezwie
    z gory dziekuje

0
  • #6 08 Lip 2006 09:42
    252257
    Użytkownik usunął konto  
  • #7 08 Lip 2006 12:30
    zbyniuś
    Poziom 26  

a po co ci ten pomarańczowy przewód?Ciekawe gdzie podłączyłeś sygnał otwarcia drzwi?

0
  • #8 08 Lip 2006 16:36
    mlodydudus
    Poziom 10  

wcale mnie nie przerasta to podlaczenie bo juz je wykonalem, ale po podlaczeniu ich do przewodow 13 i 15 centralny wogole nic nieereaguje,
    nie wiem czy widziales wogole peugeota 206 z 2004 roku bo cos mi sie wydaje ze robiles to w roczniku 2002 i wydaje ci sie ze tu bedzie tak samo.

0
  • #10 10 Lip 2006 08:07
    mlodydudus
    Poziom 10  

dzieki jacko9, ale ten schemat podlaczenia pasuje do peugeota 205 a nie 206, to wogole nie dziala, lae bardzo dziekuje za pomoc
    ja dalej walcze z tym centralnym jak mi sie uda to zrobic to dam znac
    pozdro

0
  • #11 16 Lip 2006 09:31
    mlodydudus
    Poziom 10  

dzieki bardzo wszystkim
    juz wszystko dziala
    zastosowalem dwa przekazniki i podlaczylem sie do przewodow 13 i 15 w kostce przy bezpiecznikach
    rozlaczenie przewodu i rownoczesne podanie pusa w strone silownika
    dziala super
    pozdrawiam

0