Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Który z czterech modeli lodówki wybrać??

05 Lip 2006 22:48 1508 4
  • Poziom 17  
    Witam wszystkich- mam ogromną prośbę dotyczącą pomocy w wyborze lodówki. Po wizycie w sklepach zaproponowano mi następujące cztery modele:
    1) CFM-3250A CANDY (dane:325kWh/cykl) cena:1299 Pln
    2)LIEBHERR
    3)BEKO CSE29020 (dane:245kWh/cykl) cena:1349 Pln
    4)GORENJE RK-4255W (dane:314kWh/cykl) cena: 1549 Pln
    Proszę Was o pomoc ponieważ jestem zdesperowany z powodu sposobu działania mojej starej lodówki w której wykryto nieszczelność układu w którym znajdował się czynnik chłodzący. Lodwówka stała w warsztacie tydzień czasu i jej nie naprawiono a ja straciłem już 150 zł!! I dalej żyję jak jaskiniowiec:)
    Ps.: A może polecacie coś zupełnie innego?? Przy podpowiedziach i sugesiach proszę wziąźć pod uwagę, że nie mogę wydać więcej jak 1500zł. Acha jeszcze jedno pytanie: Czy sklep w tej chwili (po zmianie przepisów) powinnien zainkasować jakieś pieniądze ode mnie za odebranie starej lodówki (30 zł)- czy może jest to niezgodne z przepisami? Proszę o pomoc-z góry dziękuję za odpowiedz.
    Moderowany przez skryn:

Przeniosłem z "AGD i Systemy Grzewcze".

• Specjalista AGD
    Z tego to bym wzial nr 2 lub 4
  • Poziom 1  
  • Poziom 17  
    dziękuję za odpowiedzi- powiem szczerze że nie jestem ekspertem w tej dziedzinie dlatego pytam inne osoby i po wysłuchaniu wielu odpowiedzi zauważyłem że ludzie (chodzi mi o sprzedawców w sklepach) zaprzeczają sobie nawzajem...to co polecają pierwsi to drudzy odradzają ...a to co polecają drudzy to z kolei pierwsi odradzają:) teraz już nic nie wiem...jedyną fimą która zebrała najwięcej pozytywnych opini w przeprowadzonych przeze mnie rozmowach była firma Liebherr. Sądzę że ta informacja się komuś przyda bo widzę że co jakiś czas pojawiają się takie posty. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi-pozdrawiam sylwwwek.