Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

toyota avensis doprogramowanie kluczyka

06 Jul 2006 21:05 3419 3
  • Level 33  
    rocznik 99 silnik2.0 td klient ma jeden czarny kluczyk wiec dokupil surowy klucz zeby doprogramowac niestety procedura sie nie udala wedlug instrukcji serwisowej pojechal wiec do aso i tez rozlozono rece maja sie porozumiec z centrala w warszawie bo nie kumaja co jest przyczyna stad moje pytanie czy ta toyota powinna miec klucz tz.matke czy procedura dopisania klucza moze zostac zainicjowana tez z innego dzialajacego kluczyka licze ze tomek piotrowski cos dopisze do mojego pytania
  • Helpful post
    Level 20  
    Nie ma klucza serwisowego, możliwa przyczyna wyłącznik w drzwiach kierowcy może być uszkodzony lub alarm (niefabryczny) może się gryźć.
  • Level 15  
    Dopisuję te klucze bez problemu ale muszę mieć auto na warsztacie
    i klucze muszą być orginalne.
    W tym aucie jest chyba oddzielne immo?
    Robiłem ostatnio RAV4 ale miala klucze tylko w sterowniku.
    Poszukaj w swojej okolicy lub poczekaj na jakąś procedurę
    z serwisu.
    Ja robię tak,że wprowadzam sterownik w stan nauki kluczy i wtedy przyjmuje wszystkie po kolei jakimi wlącze zaplon.
    Co ciekawe nie prubowalem nigdy zrobić Toyoty bez immo,
    po prostu serwis jest tak przyjazny,że zamawiam do numeru
    nadwozia orginalny,czysty klucz z transponderem.

Pozdrawiam

Dodano po 40 [sekundy]:

To ja jestem
    Tomek Piotrowski
    elektronika5
  • Level 33  
    dzieki tomek za odpowiedz klucz zostal zamowiony w aso wedlug numeru nadwozia i probowano go od razu wczytac nic to nie dalo w dodatku klient byl w dwoch najwiekszych serwisach toyoty w krakowie stwierdzono tam ze nie ma mozliwosci wczytania go z kompa serwisowego tylko recznie wedlug procedury jest ona dosyc dluga ale po 2 godzinnej walce poddali sie