Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Corsa A + Phonocar y-line 165 mm

Big_joe 07 Jul 2006 19:10 1876 10
    sphinx_7
    Level 13  
    w corsie pewnie w drzwiach są miejsca na 13cm glosniki, wiec na 16,5cm phonocary będą potrzebne dystanse z mdf. Najlepiej jak się kots wypowie kto w corsie montował już.

Dodano po 1 [minuty]:

tu znajdziesz dystansy do corsy http://www.dystanse.pl
    Big_joe
    Level 11  
    ale na tej stronie z dystansami są tylko do Corsy B i C niema mojej :cry:
    Big_joe
    Level 11  
    Głośniczki bardzo fajne ale to nie mój przedział cenowy :)) Tak do 130 zł. chciałbym jakieś dobre midbassy nie bedzie pod to wzmaka same radyjko musi to uciognoć a teraz sie spłukałem na nie więc musze z rozsądkiem podchodzić bo mnie żona puści z torbami ;p jak już to co do 130 zł. bedzie najlepszym wyborem czy cos z tych które podałem czy może coś innego?
    Armosus
    Level 26  
    Wiec jesli ten przedzial cenowy to tylko Phonocary Y-line, bardzo dobre glosniki z opini ktorzy mi je polecali do mojej Carismy. Beda dobre nawet pod samym radiem. Tylko bedziesz musial pokombinowac z dystansami ale warto :)
    User removed account
    User removed account  
    crazy_88
    Level 42  
    woofery phonocara yline sa bardzo plaskie ich grubosc to cos okolo 50mm
    User removed account
    User removed account  
    Big_joe
    Level 11  
    Oka w takim razie dziekować za rady to zamawiam te głośniczki.Pozdrawiam bede sie martwil potem jak je zamontować ;p

Dodano po 2 [minuty]:

@Norbert.s. niemam teraz jak sprawdzić bo samochód mó jest 1 tys. km ode mnie i bedzie dopiero po koniec tygodnia :)