Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Omega B95ri klima i regulacja nawiewu

macrus 08 Lip 2006 22:07 1868 3
  • #1 08 Lip 2006 22:07
    macrus
    Poziom 17  

Mam dwa pytania związane z tym autem :
    1.mianowicie chodzi mi o to gdzie w tym aucie jest odprowadzenie skraplającej się wody od włączonej klimatyzacji ponieważ jakoś dziwnie nigdy nie zauważyłęm żeby gdzieś woda kapała,może coś jest zatkane albo nie wiem?
    2.czy posaida ktoś schemat podłączeń podciśnien ponieważ nie bardzo chce mi przełączać nawiewy tzn. nie włącza mi nawiewu na nogi a resztę tzn. z szyby na kratkę przełącza i z powrotem też i zamknięty obieg załącza.
    Pozdrawiam forumowiczów.

0 3
  • #2 13 Lip 2006 22:43
    macrus
    Poziom 17  

Czy jest ktoś kto pomoże poradzić z zagadnieniami jakie mnie frapują bo niestety tych kwestii nie mogę rozpracować.Pozdrawiam.

0
  • #3 21 Lip 2006 16:42
    andrzejgrazyna
    Poziom 9  

1.Odprowadzenie wody znajduje się pod filtrem pyłkowym.Jest tam zagłębienie zakończone otworem w który wchodzi gumowy przewód ok.10cm.Przewód z komory silnika wyprowadza wodę przy lewym kole (stojąc przodem do silnika).Wystarczy do komory przy filtrze wlać np 1l wody i zobaczysz gdzie wycieka.Wogóle warto tam zajrzeć i przeczyścić całość bo np.u mnie odprowadzenie było zatkane brudem i miałem małe jeziorko:D (filtr pyłkowy jest pod małą klapką przy lewym zawiasie maski;przewód gumowy w całości można zdemontować-chwycić od spodu i pociągnąć)
    2.To powinno coś podpowiedzieć
    http://www.bestiales.pl/porady/zamkniety_obieg_powietrza

0
  • #4 21 Lip 2006 23:32
    macrus
    Poziom 17  

Nie jestem pewien opieram się na słuchach które mnie doszły ale potrzebuję potwierdzenia czy odpływu klimy nie ma gdzieś na wysokości skrzyni biegów poonoć jakaś rynna jest czy coś ale niestety nie jestem wstanie tego teraz stwierdzić dlatego chciałbym w miarę być pewnym co do tej wersji.Pozdrawiam

0