Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Beko CSA 24010 czas pracy

08 Lip 2006 22:50 5459 4
  • Poziom 14  
    Witam. W czasie ostatnich tropikalnych upalow zostalem brutalnie zmuszony do wymiany mojej wiekowej lodowki Minsk 11 na nowa. Kupilem chlodziarko zamrazalke Beko CSA 24010. Na poczatku nastawilem pokretlo termostatu na 2,5 czyli polowe zakresu lodowka chodzila 12 godzin non stop i wylaczyla sie jak zmiejszylem nastawe na 1,5. Teraz przy temperaturze otoczenia ok 27 stponi cykl pracy wyglada nastepujaco agregat chodzi przez 1,5 do 2 godzin i 20 minut przerwy. Prosze o rade czy to poprawny czas pracy czy nalezy wezwac serwis ?. Zamrazalka chlodzi dobrze w chlodziarce wstawilem termometr (Euroster 2000 od CO) i wskazywal 12 stopni ale nie wiem czy miarodajny wynik. Jakie sa Wasze doswiadczenia z tymi lodowkami ?.
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Tenn czas , który podałes to zależy jak z nia wystartowałeś- tzn czy napełniłeś cały zamtażalnik swieżym towarem - bo jeśli tak to mogło by tak być , natomiast temperatury w chłodziarce ( o ile pomiar był wykonany prawidłowo) są nie do przyjęcia!
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Witam. Sprawdzalem kiedys beko po naprawie na warsztacie ale nie pamietam modelu tylko wysokosc ok. 2m.pierwsze wylaczenie przy temp.20 bylo za 1,5 godziny nastawione na minimum ale co sie dziwic sprezarka zamontowana miala cos kolo 130wat i co tu wymagac .to samo moze byc u kolegi .
  • Poziom 14  
    Lodowka nadal pracuje po staremu tylko czas bez pracy zwiekszyl sie do ok 40 minut. Co do klasy klimatycznej to klasa N od 16 do 32 stopni. Ja osobiscie uwazam ze ta lodowka ma za mala wydajnosc agregat musi dlugo chodzic do osiagniecia zadanej temperatury. Co do ceny to ta lodowka kosztowala 1000 PLN a kolejne o tych wymiarach zaczynaly sie od 1300