Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autoalarm - jaki polecacie i jaki zakład w Lublinie?

10 Lip 2006 12:56 3452 7
  • Poziom 13  
    Witam

Chce załozyc autoalarm do samochodu Audi A6.
    Mozecie polecic jakis rozsdany autoalarm i dobry zaklad montujacy alarmy w Lublinie?
    Na co poatzyc biorac pod uwage alarmy?

Pozdrawiam
    AF
  • Poziom 10  
    znam tą firmę ponoć dobra bo maja bardzo dobre alarmy TOP SAFE

http://www.alcar.lublin.pl

a jakbyś chciał to 50 km od lublina robi mój kolega alarmy, robi bardzo dobrze jak i dobrze doradzi co i jak
  • Poziom 13  
    edikredi napisał:
    znam tą firmę ponoć dobra bo maja bardzo dobre alarmy TOP SAFE

http://www.alcar.lublin.pl

a jakbyś chciał to 50 km od lublina robi mój kolega alarmy, robi bardzo dobrze jak i dobrze doradzi co i jak

Spoko, daj namiary. Adres, tel.

Pozdrawiam
    AF
  • Poziom 10  
    ok podjade pozniej do kolegi bo nr telefonu i ci podam to sie z nim umówisz
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    norbert.s. napisał:
    edikredi napisał:
    ok podjade pozniej do kolegi bo nr telefonu i ci podam to sie z nim umówisz
    -jezeli ten kolega jest taki dobry,to po co prosisz na forum o rozpiskę do audi a3,to banalnie proste auto dla średnio zaawansowanego montażysty,więc ciekawe dlaczego on ci w tym nie pomógł skoro jest dobry?

bo nie mam z nim kontkatu telefonicznego a mieszka odemnie kilka km, po drugie swój alarm sam zakładam bez niczyjej pomocy a on mi sprawdzi a po trzecie gówno cię to obchodzi i nie musze ci się tłumaczyc[/url]
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    norbert.s. napisał:
    nic mnie to nie obchodzi,tylko po prostu dziwię się,że chcesz polecić komuś kogoś znajomego,kto nie może pomóc tobie,a co do twojego alarmu to jednak nie zakładasz bez niczyjej pomocy,skoro prosisz o rozpiski.

wiem ze znajomy robi dobrze a ja wole sam zrobić nie proszę nikogo o montaż tylko ew o kolory kabli,

wogóle to bez sensu co piszesz jak możesz twierdzić ze ten mój znajomy może nie umieć zakładać alarmów bo co bo niechce zeby mi pomógł? dziwne... a zresztą pisz co chcesz mi to 3 6 8 15 lotto