Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak?? i jaki klej do suba

10 Lip 2006 13:45 1110 8
  • Poziom 29  
    Jak w temacie jak łądnie i jakim klejem oklejic subwoofer
  • Moderator na urlopie...
    Jeżeli okleina na bazie drewna proponuje wikolem.
    Pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Tak jak kolega pisze. Jeśli klej do forniru itp to najlepiej wikol lub inne kleje do drewna lub do paneli podłogowych.
    Jeśli chcesz przykleić materiał to butapren, który najłatwiej rozprowadzić pędzelkiem.
  • Poziom 29  
    dziekuje to samochodowka wiec materiał a jeszcze jak to oklejic by nie było wida klejeń
  • Poziom 31  
    Ziomus przedewszystim dobrze rozprowadz wikol (czy czego tam uzyjesz) zeby nie przebijal jak wyschnie. Mozesz sobie pomagac takerem z krotkimi zszywkami a laczenia robisz przycinajac najpierw na zakladke i potem dopiero przyklejajac do skrzyni. Musisz duzo cwiczyc to osiagniesz perfekcje hehe :)
  • Poziom 29  
    hehe ziomus wszystko Ok ale jakbys trzepnoł jakiś rysuneczek to normalnie Ci piwko postawie bo malo kumam a mamy wakacje :P
  • Poziom 31  
    No wlasnie to jest ten problem ze wiem co bym Ci chcial przekazac ale to jest za duzo klepania w klawisze ;P Masz gg??
  • Poziom 21  
    witam

ja do oklejenia suba uzyłem kleju "osoakryl" jest to klej do klejenia wykładzin do podłóg. bardzo dobrze trzyma :D byłem, z niego bardzo zadowolony bo swietnie sie rozproawdzał szpachelka :D

pozdrawiam Jacek

p.s. kumpel uzył kleju polimerowego i tez było spoko
  • Poziom 29  
    ziomuś 7855641 pisz ;] mukade