Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Błąd programowania PIC 18F452

tmhc 10 Lip 2006 20:35 1013 1
  • #1 10 Lip 2006 20:35
    tmhc
    Poziom 14  

Mam pewien problem a mianowicie polega on na tym ze nie moge zaprogramować mojego pic`a... pic`a uzywam w prodigy boxie, mam do niego odpowiedzniego hexa ale gdy chce go zaprogramować do wyskakuje mi następujący błąd :"Programing failed at Code address 000000h ! "nie wiem czy pic był wczesniej programowany lub co było z nim robione. Tak na marginesie to program którym chciałem go programować to IC-Prog 1.05C

0 1
  • #2 26 Maj 2007 00:13
    rafal8916
    Specjalista - spawarki

Witam.
    Sory że odkopuje ale jestem w potrzebie. Mam dokładnie ten sam problem z tym pic-em. Programuje JTZ-em i wywala mi błąd jak powyżej. User Port niestety nie pomaga, jest całkowity brak komunikacji w obie strony (nie zczytuje ani nie zapisuje) :(. JTZ jest oczywiście ok bo 24LC128 zaprogramował bez problemu. Proszę o pomoc jeżeli ktoś spotkał się z takim problemem lub wie jak go rozwiązać.

P.S osobie która pomoże oddam 50 punktów.

Edit:
    Właśnie zauważyłem że mogę kasować zawartość tego pic-a oraz sporadycznie udaje się ją zczytać więc pewnie konieczne będzie zewnętrzne zasilanie bo Com nie wyrabia, jednak jeżeli ktoś się spotkał z tego typu problemem niech się wypowie.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo