Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naprawa mp3 na atj 2085w. Szukam softu do mp3.

11 Lip 2006 15:03 1533 8
  • Poziom 10  
    Hej mam digital mp3 player i szukam softu do niego na forum nie pasuje zaden :(
    Sprzecik oparty jest na atj2085W
    pamięć samsung 616 K9f4go8ooa pomuszcie prosze!!
  • Poziom 10  
    tak wqiem jak wgrac jednak zaden soft nie pasuje udało mi sie zrobic zniego tylko dysk wymienny :(
  • Poziom 10  
    Tą strone tez znalazłem i wgrywałem pokolei kazdy :/ na trzech pokazały mi sie aniołki na wyswietlaczu ale nie doszło do konca w połowie przerwało co mam zrobic zeby mi sie udało wegrac komputer mi go wykrywa ale niemam pojecia z kad wziasc soft na dodanej płytce niema softu eh pomóżcie Bede wdzieczny
  • Spec od drukarek
    Możesz też wgrać inny soft o podbnych paramterach, czasami tak robie jak nie chce wejść orginalny soft.
  • Poziom 10  
    no tak moge ale proces wrzucania softu przerywa sie w połowie i playerek traci połaczenie z komputerem jak to ominoć??

Prosze doracie jak to wegrac !!!!!

Troche doszedłem po nitce do kłebka i wiem jakiego softu szykam do płyty jyt005 na stronce http://www.s1mp3.org/pl/downloads_fw.php?PHPSESSID=84aed31d27e89646df83983a15e61642 jest tam jyt005 ale MP3 Player Update Tool mówi ze jest zły co mam zrobic moze ktos ma soft na ta płyte Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Czy znajde osobe która mi może pomóc[/color]??
  • Poziom 11  
    ja mam podobnie, a właściwie tak samo :/
    posiadam odtwarzacz z najbardziej gównianej firmy jaka istnieje na rynku EASY TOUCH et-1034

wgranie firmware na stronie producenta nic nie daje (oprócz aniołków przy wgrywaniu)