Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Halogeny Hella

cola_ldz 12 Lip 2006 00:29 3084 17
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
    cola_ldz
    Poziom 11  
    no właśnie nie wiem i tu jest problem. Chce je podłączyć do hondy civic i nie wiem czy się da
    cola_ldz
    Poziom 11  
    Nikt nie wie jak je podłączyć :(
    Vinnie184
    Poziom 15  
    Wez koszyk zdejmij, zfotkuj to dokladniej. Najlepiej z miernikiem przedzwon, sprawa bedzie prosta.
    cola_ldz
    Poziom 11  
    Tylko że ja ich jeszcze nie mam. Palnauje dopiero kupić ale nie wiem czy uda mi się podłączyć bez problemowo :)
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
    Vinnie184
    Poziom 15  
    No, zadna filozofia szczegolna, masa na koszyk, pod ten bialy + i jazda, chyba nic wiecej tam nie ma.
    Wtss
    Poziom 11  
    ...a to wszystko do przekaźnika i wyłącznika + bezpiecznik i bedzie good work.
    cola_ldz
    Poziom 11  
    A jaki to ma być przekaźnik?
    Vinnie184
    Poziom 15  
    Acha, no tak, sterowanie, przekaznik jesli chodzi o napiecie to chyba kazdy bedzie dobry. (kilkadziesiat woltow DC) Tylko prądowo solidniejszy daj, bo takie dwie lampki moga miec troche pradu startowego i iskrzyc moga kontakty, a przekaznik sie rozsypie po kilkudziesieciu wlaczeniach. Samochodowy przekaznik do swiatel drogowych, zapytaj w jakimkolwiek sklepie motoryzacyjnym. Jeszcze sprawdz jaka moc zarowki jest i to Ci da wyobrazenie o prądzie. Układ wyzwalania przekaznika to juz kosmetyka.
    cola_ldz
    Poziom 11  
    I to ma być jeden przekaźnik dla obu czy po sztuce na lampke?
    cola_ldz
    Poziom 11  
    żarówka ma 55w. Ta część środkowa wychodzi razem z żarówką i zostaje ten koszyk jasno srebrny nw którym jest dziurka
    Vinnie184
    Poziom 15  
    55W to w stanie ustalonym niecale 5A na lampe, mysle ze nie warto dwóch przekażników. Daj jeden solidny. Bezpiecznik wystartuj od 15A, jak bedzie palił to wyżej.
    Vinnie184
    Poziom 15  
    Idealny. Prąd troche wiekszy od zaplanowanego ale sie nic nie przejmuj.
    cola_ldz
    Poziom 11  
    Oki :) Czyli tak żeby podsumować Plus idzie przez przekaźnik do tego białego kabelka a minus do obudowy? Tak
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto