Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana obudowy Nokia 6310i - naklejka

12 Lip 2006 22:33 1968 14
  • Poziom 12  
    witam!

mam taki prooblem.

Chcę sobie zmienić całą obudowę w mojej nokii 6310i łącznie z korpisem, ale coś cieżko z tą naklejka...

czy są jakieś metody odklejenia naklejki bez zepsucia jej??? prosze o pomoc.
  • Poziom 27  
    Grzać suszarką aż będzie ładnie odchodzić.Potem grzać , grzać, grzać i powolutku unosić naklejkę.
  • Poziom 12  
    posiadam specjalny palnik coś jak stacja Hot czy tym tez da rade?

ona sama zacznie odchodzic?
  • Poziom 15  
    Witam

Mam identyczny problem, odpowiedz w stylu schowaj starą obudowę z naklejką do szuflady no nie bardzo mnie satysfakcjonuje. Miałem taki sobie pomysł co by ze skanować starą nalepkę, obrobić graficznie i wydrukować na papierze z klejem. Tylko skanera brak :)
  • Poziom 27  
    HA też da radę.Temp 120 lub minimalnie więcej (aby nie stopić nakleji) największa dysza lub bez dyszy.
    Trzeba eksperymentalnie dopasować warunki na jakiejś innej naklejce :)
  • Poziom 15  
    tomus1985 napisał:
    posiadam specjalny palnik coś jak stacja Hot czy tym tez da rade?

ona sama zacznie odchodzic?

raczej sama zacznie się spalać ale pierw stary korpus zwinie się w rulonik.
  • Poziom 12  
    aha, to suszarką z jakiej odległości? kiedy bede wiedziec ze mam juz zaczac powoli odrywac...?
  • Poziom 27  
    Używałem małej suszarki i grzałem bardzo blisko ale wszystko zalezy opd sprzętu bo przy większej wszystko stopisz.Próbować , próbować.
    Jak podgrzejesz , delikatnie podważaj na rogu i powinna ładnie odchodzić tylko bardzo powoli.
  • Poziom 12  
    a jeszcze jedno, od ktorej strony, pod naklejka czy w naklejkę dmuchac suszarka?

ile mniej wiecej tobie zeszlo czasu z taka zabawą?
  • Poziom 13  
    ja mam na korpusie naklejke z kaczorem donaldem i mi to nmie przeszkadza
  • Poziom 24  
    mozesz miec i z dwoma kaczkami,ale jak cie policja zatrzyma z takim fonem bez naklejki z imei ,to telefon laduje na komisariacie i mozesz miec male problemy,wiem co mowie,stracilem 2 sztuki i od trzech miesiecy nic nie slychac w ich sprawie
  • Poziom 12  
    my tu gadu-gadu o jakis kaczorkach, a ja nadal nie wiem od ktorej strony grzec ta naklejke... A wiec czekam na konkret odpowiedź...:)
  • Poziom 27  
    Dlaczego pytasz ile trwa cała operacja? Chcesz wziąć wolne w pracy czy jak? Weź suszarkę dmuchaj na naklejkę i wszystko wyjdzie w praniu.
    Próbowałes juz coś robić ?
  • Poziom 12  
    na razie tylko odkleilem ta co dociska baterie, tak na probe i zeszla super... a ta bede dzis probowal, bo dzis przyjdzie panel...:) jak cos to dam znac, pozdro